Šiandien yra 2018.12.19

2014-12-15 paminėjome Liucijos dieną, kitaip dar vadinama Šviesos diena. Nors ir atkeliavusi iš kitur, ši šventė nėra svetima mūsų kultūrai – dar pagonybės laikais Lietuvoje tamsiausiu metų laiku būdavo uždegamos simbolinės žvakės ir pradedama laukti saulėgrįžos.

Ilgus advento vakarus nušviečia ne tik danguje spindinčios žvaigždės, bet ir tūkstančiai žvakių, tradiciškai uždegamų šv. Liucijos dieną. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai  minėdami šią dieną papuošė ir įžiebė eglutes.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

2014-12-05 vykome į renginį Tarptautinei Neįgaliųjų Žmonių Dienai paminėti. Šventė vyko Kauno sporto halėje, o renginį organizavo Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras.

Šventės metu vyko paroda- mugė, kur buvo galima įsigyti įvairių rankų darbų gaminių: mezginių, pintinių, papuošalų ir kitų rankdarbių. Mūsų gyventojai tradiciškai prekiavo vaistažolėmis ir šį kartą prekyba sekėsi kuo puikiausiai. Nors renginys užtruko iki vėlyvo vakaro, bet laikas neprailgo, nes nuolat vyko įvairūs koncertai, neįgaliųjų pasirodymai ir vaidinimai.

Šioje šventėje dalyvavo  socialinės apsaugos ir darbo ministrė A. Pabedinskienė ir seimo narė V. M. Čigrėjienė. Visiems dalyvavusiems buvo įteikti padėkos raštai. Šventės pabaigoje vyko profesionalių grupių koncertas: 16 Hz, V. Stakėnas, N. Malūnavičiūtė, Rebelheart, Soliaris, 16 Hz Tribute, R. Petrikis, A. Makejevas, J. Jagorova ir kt. Linksmos ir senos geros dainos išjudino visą halę. Šiek tiek pavargę, bet laimingi ir besidalindami įspūdžiais vykome namo.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Ilguvos socialinės globos namų direktorius Sigitas Jankauskas 2014 m. gruodžio 2 d. dalyvavo socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, kitų įstaigų, teikiančių socialines paslaugas rajone (ar planuojančių pradėti jų teikimą 2015 m.) vadovų, savivaldybės tarybos narių, seniūnų, bendruomenių atstovų, socialinių darbuotojų, pasitarime, kuris vyko Šakių rajono savivaldybėje. Pasitarimo metu buvo aptarti Šakių rajono 2014 m. Socialinių paslaugų plano įgyvendinimo ir pasirengimo 2015 m. Socialinių paslaugų planui klausimai.