Šiandien yra 2018.10.20

Rugpjūčio 24 d. Ilguvoje vyko iškilmingi Šv. Izidoriaus atlaidai, taip pat buvo švenčiamas Ilguvos Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčios 200 metų jubiliejus. Vėliau bažnyčioje koncertavo choras „Vilnius“ su  festivalio „ Beatričės vasaros“ koncertine programa „ Neregėtas Vilkončius“. Prieš 40 metų įkurtas choras „Vilnius“ kaip Lietuvos aklųjų draugijos kamerinis mišrus choras dėl savo sudėties yra toks vienintelis pasaulyje, dalis jo dainininkų – aklieji ir silpnaregiai. Kartu su garsiausiais šalies meno atlikėjais choras kasmet surengia daugiau kaip 50 koncertų, o jo repertuare yra sukaupta daugiau kaip 1000 kūrinių.

Ilguvos socialinės globos namų gyventojai  kartu su kunigu Vytautu Sakavičiumi ir   parapijiečiais prieš renginį padėjo tvarkyti  bažnyčią ir jos prieigas. Globos namų gyventojai aktyviai dalyvavo Šv. Mišiose, klausėsi koncerto, aišku, nepamiršo nusipirkti : kas atlaidinių saldainių, kas maldaknygę ar šventą paveikslėlį. Laimonas  Šv. Mišių metu atliko zakristijono pareigas, Ričardas giedojo parapijos bažnytiniame chore.

Po renginio choro „ Vilnius“ dalyviai vaišindamiesi   bendruomenės moterų suslėgtais sūriais, šviežiu medumi, iškeptais pyragais ir džiovintų obuoliukų  gira,  bendravo su Šakių Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparavičiene,  Kriūkų seniūne Onute Rakauskiene, Ilguvos socialinės globos namų direktoriumi Sigitu Jankausku. 

 Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

2014-08-21 d. grupelė Ilguvos socialinės globos namų gyventojų, kartu su darbuotojais, lankėsi Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Su dideliu susidomėjimu apžiūrėjome rūmų istorinės ir architektūrinės raidos, atkurtų istorinių reprezentacinių interjerų bei lobyno ekspozicijas. Važiuodami link namų užsukome į Trakus, kur papietavome Senojoje kibininėje. Savo grįžimo maršrutą susiplanavome taip, kad aplankytume daugiau istorinių bei etnografinių vietovių.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

2014-08-13    Eurui  artėjant

Šiandien Ilguvos socialinės globos namuose lankėsi DNB banko Šakių skyriaus vadovas Darius Stankaitis. Svečias globos namų gyventojams ir darbuotojams papasakojo apie pasirengimą įvesti eurą Lietuvoje, lito ir euro perskaičiavimo kursą, kur, kiek laiko ir kaip lengviau bus galima išsikeisti litus į eurus, ar nesumažės pensija, kokie eurų banknotai ir monetos bus apyvartoje. Po to banko vadovas atsakė į gyventojų bei darbuotojų klausimus.

Susirinkimui pasibaigus Darius Stankaitis 24 globos namų gyventojams įteikė populiariausias debeto mokėjimo korteles, į kurias gaus pensijas, pašalpas ar kitas pajamas.

 Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė