Šiandien yra 2018.12.19

2014-10-28 d. socialinio padalinio vedėja dalyvavo  finansų ministerijos organizuotame Euro seminare, kuris vyko Šakių kultūros centre. Seminaras skirtas įmonių ir organizacijų atstovams.

2015 metus pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Seminaro metu ypatingas dėmesys buvo skirtas praktinei informacijai apie euro įvedimo procesą ir euro, kaip nacionalinės valiutos naudojimą.

Pranešimą skaitė VšĮ „Versli Lietuva atstovas Justinas Uba. Buvo dalinama dalomoji medžiaga, kurioje surinkta visa reikiama informacija apie eurą. Ši medžiaga bus naudinga supažindinat globos namų gyventojus su euru.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

2014­ 10­ 21 Ilguvos socialinės globos namų darbuotojos: bendrosios praktikos slaugytojos Rimanta Misiūnienė ir Dalia Juodaitienė bei užimtumo specialistės Akvilė Sutkaitytė ir Giedrė Čepliauskaitė dalyvavo Trakuose, Sveikatos ir ligų prevencijos centre, organizuotame šešių valandų seminare. Mokymai skirti sveikatos ir socialinės priežiūros paslaugas neįgaliesiems
teikiantiems specialistams.

Seminaro temos: neįgaliųjų sveikatos stiprinimas skatinant sveikesnę gyvenseną; tinkamas maisto pasirinkimas; fizinio aktyvumo reikšmė sveikatai ir jo didinimo būdai; sužalojimų prevencija; pirmoji pagalba ūmių gyvybei pavojingų būklių ir sužalojimų metu.

2014-­10-­16 Gyventojų ir darbuotojų išvyka į Respublikinę Vaclovo Into akmenų muziejų Skuodo rajone, Mosėdyje. Muziejuje mus pasitiko darbuotoja kuri mus supažindino su Vaclovo Into akmenų muziejaus vidaus kamerine ir lauko ekspozicijomis, muziejaus ir parko kūrimo istorija bei kūrėjo gyvenimu. Mosėdis – senas Žemaitijos miestelis tolimiausiame nuo sostinės Skuodo rajone. Jis garsus visose pasaulio šalyse savo tvarkingumu, unikalumu, kurį jam suteikia atkaklaus žemaičio, gydytojo, akmenų muziejaus įkūrėjo sukurtas grožis.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė