Šiandien yra 2019.02.17

"Muzika yra ore, muzika yra visur, pasaulis yra jos pilnas. Ir tu paprasčiausiai pasiimi kiek tau reikia." Šių metų spalio 9d. taip ir padarėme - pasiėmėme muzikos tiek, kiek mums reikėjo, dalyvaudami Kalvarijos socialinės globos namų organizuojamame renginyje "Muzikinė karuselė". Šiame šauniame renginyje dalyvavome jau antrą kartą. Šokome, dainavome, linksminomės kiek širdis leido.

Užimtumo specialistės Giedrė Čepliauskaitė ir Akvilė Sutkaitytė

Spalio 8-10 dienomis Ilguvos socialinės globos namų direktoriaus pavaduotoja Jūratė Bataitienė dalyvavo finansuojamo iš Europos socialinio fondo lėšų projekto „ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMAS“ Nr. VP-1.1-SADM-13-V-01-001 mokymuose  socialinių paslaugų įstaigų vadovams „ Strateginio planavimo įgūdžių tobulinimas“. Mokymai vyko Druskininkuose, o juos vedė Gintarė Ševčenko, kuri  mokymų metu supažindino su pagrindiniais strateginio planavimo principais, efektyviais  veiklos organizavimo būdais, planų struktūra, strategijos įgyvendinimo barjerais, komunikacijos požiūriais.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

Rudens   Žydėjimas

Ilgesingai klykdamos mus palieka gervės, ankstų vėsų rytmetį nebeprikelia vieversio giesmė. Metų laikai keičiasi niekieno neatsiklausę ir kiekvienas jų savaip įdomus, savaip mielas... Kiekvienas mūsų tai priimame kaip sugebame, kaip suvokiame...Jei pavasario laukiame pasiilgę žalumos, tai ruduo – gamtos dailininkas – džiugina akis, pametėja neįtikėtiną pluoštą spalvų, kartais net neegzistuojančių mūsų sąmonę...

Šventėje dalyvavo didelis būrys gyventojų ir darbuotojų. Žaidėme įvairius žaidimus, minėme mįsles, reikėjo atspėti kas yra po gaubtu-daržovė ar vaisius? Kad daugiau išsijudintume žaidėme viktoriną ,,Ką žinai apie rudenį". Visus renginio dalyvius už aktyvumą, darbštumą, kūrybingumą ir gerą nuotaiką apdovanojome rudeniškomis gėrybėmis.                                                                                                              

Kiekvienas metų laikas yra savaip gražus. Tad išlydėkime šį rudenį optimistiškai, paklajokime po čežantį patalą, paklausykime paskutinių paukščių giesmių, paganykime akis į degančių klevų viršūnes ir laukime...laukime vėl sugrįžtančio kito RUDENS.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė