Šiandien yra 2018.12.17

2014-08-13    Eurui  artėjant

Šiandien Ilguvos socialinės globos namuose lankėsi DNB banko Šakių skyriaus vadovas Darius Stankaitis. Svečias globos namų gyventojams ir darbuotojams papasakojo apie pasirengimą įvesti eurą Lietuvoje, lito ir euro perskaičiavimo kursą, kur, kiek laiko ir kaip lengviau bus galima išsikeisti litus į eurus, ar nesumažės pensija, kokie eurų banknotai ir monetos bus apyvartoje. Po to banko vadovas atsakė į gyventojų bei darbuotojų klausimus.

Susirinkimui pasibaigus Darius Stankaitis 24 globos namų gyventojams įteikė populiariausias debeto mokėjimo korteles, į kurias gaus pensijas, pašalpas ar kitas pajamas.

 Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

2014-08-06 – 2014-08-08 Ilguvos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai dalyvavo Didvyžių SGN organizuotame sąskrydyje. Be mūsų globos namų ir Didvyžių komandų dar dalyvavo Zarasų, Suvalkijos, Strėvininkų SGN komandos. Dvi naktis gyventojai nakvojo palapinėse, gamino maistą ant laužo, žaidė, varžėsi tarpusavyje įvairiose rungtyse. Namo grįžo pavargę, bet kupini naujų įspūdžių ir patyrimo.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Liepos 31 d. Ilguvos socialinės globos namuose buvo organizuojama „vakaruška“, kurios iniciatoriai KPBC „Dainava“ atstovai su savo meninio kolektyvo vadove. Visi susirinkusieji šoko, trypė, žaidė, grojo su muzikos instrumentais. Renginio pabaigoje gyventojai buvo vaišinami UAB ,,Bijola'' saldžiomis vaišėmis.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė