Šiandien yra 2019.02.17

Šių metų birželio 5d. dalyvavome Didvyžių globos namų organizuojamoje šventėje „Žemė-Mūsų delnuose“, kurioje turėjome pristatyti namų darbelį, pagamintą iš atliekų. Taigi, mes pristatėme savo sode „užaugintą“ medelį, kuris nepaisant, kai kurių aplinkos sunkumų, vis tiek veržiasi augti.

Sakoma, kad medžiai yra žemės troškimas pasiekti dangų. Net savo nuostabiausiomis svajomis žmogus negali sukurti ko nors puikesnio už gamtą. Ir galiausiai, gamta, tai gyvybės galia – gaivus oras, vaiskus dangus, sodri žaluma, garsų harmonija, ramybė. Mėgaukimės ja ir saugokime.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė
Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė

 

Birželio 3 d. globos namuose vyko šventė „Sekminių belaukiant“. Nors oras buvo apniukęs ir vis gąsdino lietaus lašai, bet mūsų nuotaikos tai neaptemdė. Šventės metu prisiminėme Sekminių tradicijas, varžėmės įvairiose rungtyse, mėginome savo sėkmę „Laimės šulinyje“. Šventės pabaigoje kepėme ir visi kartu vaišinomės kiaušiniene.

Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė
Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė

Gegužės 13 d. Ilguvos socialinės globos namus aplankė kraštietis Garliavos Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Gintaras Urbštas. Jis atvyko kartu su svečiais iš Vokietijos, atvežė labdaros, bendravo su globos namų gyventojais ir darbuotojais.