Šiandien yra 2018.12.17

2014 m. vasario 25 d. socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė dalyvavo respublikinėje - praktinėje konferencijoje „Psichikos ir proto negalią turinčių žmonių socialinės globos pokyčiai“, kurią organizavo Suvalkijos globos namai kartu su Marijampolės kolegija ir parengė pranešimą „Socialinės globos pokyčiai neįgaliųjų požiūriu“.

Kovo 03 d. Ilguvos socialinės globos namuose įvyko bendra Kaziuko ir Užgavėnių šventė. Jos metu vyko ne tik prekyba įvairiais skanėstais, rankdarbiais, gira, bet ir Užgavėnių kaukių eitynės bei žaidimai.  Šventėje kepėme blynus, virėme košę. Pabaigoje sudeginę Morę tikėjomės, kad žiema nebesugrįš.

 Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė, užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Šių metų vasario 14-tą dieną paminėjome mylimųjų šventę, tai Šv. Valentino dieną. Šventės pradžioje dalyvius aplipinome širdutėmis ir pasveikinome gyventojų esamas poreles, kurių iš viso buvo penkios. Susipažinome ir pasiklausėme linksmų istorijų apie šios šventės atsiradimą ir kaip ji švenčiama visame pasaulyje. Kaip ir kiekvienais metais gyventojai rašo savo mylimiesiems atvirukus ir meta juos į meilės paštą, šventės metu išdalinome parašytus laiškelius. Vėliau linksmybes užbaigėme smagiais žaidimais, susietais su Meilės diena.

Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė