Šiandien yra 2018.11.16

2018 – 03 – 01 globos namuose vyko sporto ir sveikatingumo šventė, kurios metu tiek gyventojai, tiek darbuotojai galėjo save išbandyti įvairiose rungtyse bei estafetėse. Šventės pradžioje prisiminėme sveikos gyvensenos principus ir atlikome mankštą. Šventės dalyviai jėgą išbandė virvės traukimo varžybose, lenktyniavo slidėmis, varžėsi kitose linksmose rugtyse. Aktyviausi ir ištvermingiausi  dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Po šventės skanavome gardžios košės bei šildėmės karšta arbata.

 Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

2018- 02- 22 keletas gyventojų ir darbuotojų lankėsi Kukarskės globos namuose, kur vyko parodos „ 100 angelų kelionė per Lietuvą“ atidarymas. Renginį vedė ir apie savo pagamintus angelus pasakojo menininkė Aušra Grendaitė. Ji visiems įteikė po mažą dovanėlę- palinkėjimą nuo angelų ir padovanojo išsirinktą paveikslą.  Po parodos aplankėme Kidulių dvarą.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė ir socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2018 m. vasario 16 d. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai dalyvavo Gerdžiūnų bendruomenės organizuotame renginyje Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Prie bendruomenės pastato buvo pakeltos Lietuvos  trispalvė ir istorinė vėliavos, aplink Gerdžiūnų kaimą nešama 12 m. trispalvė vėliava, prisiminti istoriniai faktai ir įvykiai. Prisiminimais dalinosi garsūs Šakių rajono ir Kauno bardai bei Kriūkų seniūnijos atstovai.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė