Šiandien yra 2018.12.17

2018- 03- 02 vykome į Kukarskės globos namus. Ten dalyvavome Kaziuko mugėje. Vežėme parodyti savo gamintus darbelius: įvairius mezginius, arbatėles. Gėrėjomės kitų šventės dalyvių gaminiais. Buvo galima įsigyti mezginių, paveikslų ir įvairių skanumynų.

Mugės metu mūsų globos namų dainininkų kolektyvas visus džiugino nuotaikingomis dainomis ir kvietė linksmintis. Renginio pabaigoje visiems buvo įteiktos padėkos už bendradarbiavimą.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė ir užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2018 – 03 – 01 globos namuose vyko sporto ir sveikatingumo šventė, kurios metu tiek gyventojai, tiek darbuotojai galėjo save išbandyti įvairiose rungtyse bei estafetėse. Šventės pradžioje prisiminėme sveikos gyvensenos principus ir atlikome mankštą. Šventės dalyviai jėgą išbandė virvės traukimo varžybose, lenktyniavo slidėmis, varžėsi kitose linksmose rugtyse. Aktyviausi ir ištvermingiausi  dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Po šventės skanavome gardžios košės bei šildėmės karšta arbata.

 Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

2018- 02- 22 keletas gyventojų ir darbuotojų lankėsi Kukarskės globos namuose, kur vyko parodos „ 100 angelų kelionė per Lietuvą“ atidarymas. Renginį vedė ir apie savo pagamintus angelus pasakojo menininkė Aušra Grendaitė. Ji visiems įteikė po mažą dovanėlę- palinkėjimą nuo angelų ir padovanojo išsirinktą paveikslą.  Po parodos aplankėme Kidulių dvarą.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė ir socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė