Šiandien yra 2018.11.16

Sausio 12 d. globos namuose prasidėjo pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, skirta 1991 m. sausio 13-osios įvykiams paminėti.Jos metu gyventojai ir darbuotojai dešimčiai minučių languose uždegė atminimo žvakutes. Visų valstybių ir tautų gyvenime būna dienų ir valandų, kai išbandoma jų valia, brolybė ir ryžtas apginti tai, kas svarbiausia. Tokių akimirkų metu sprendžiamas visų bendruomenės narių likimas, išbandomi šios bendruomenės žmogiški ryšiai ir pasiryžimas vienas dėl kito daug paaukoti ir atiduoti. Šią dieną gyventojai ir darbuotojai segėjo neužmirštuolės žiedą,kuris simbolizuoja kolektyvinę mūsų tautos atmintį apie lemtingus Lietuvos valstybės istorijos įvykius. Po pietų vyko minėjimas, kurio metu prisiminėme sausio 13-osios įvykius,aptarėme jų reikšmę Lietuvos valstybei.Tylos minute pagerbėme žuvusiuosius. Renginį užbaigė globos namų dainininkai, kurie padainavo keletą patriotinių dainų.

 Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

Du kompiuterių būrelio nariai Birutė ir Egidijus dalyvavo Ventos soc. globos namų organizuotame piešinių konkurse „Kalėdų stebuklas“. Pasibaigus konkursui už dalyvavimą organizatoriai gyventojus apdovanojo padėkos raštais ir mažomis dovanėlėmis.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Trys karaliai atkeliavo

Visas svietas uždainavo.

Jie mums nešė dovanų,

Aukso, myros, smilkalų.

2018-01-05 Ilguvos socialinės globos namuose lankėsi trys karaliai su palyda. Jie aplankė visus gyventojus ir darbuotojus, padovanojo „aukso, myros ir smilkalų“, palinkėjo gerų ateinančių metų, pagiedojo kelias kalėdines giesmes.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė