Šiandien yra 2019.02.17

Kaziuko mugė

Kaip ir kiekvienais metais, atėjęs pavasaris į mūsų šalį atneša Kaziuko šventę. Šiemet Kovo 2 d. pavasario vėjai su savimi į mūsų globos namus irgi atnešė Kaziuko mugę, kupiną besišypsančių veidų, įvairiausių gėrybių.

Po pietų globos namų salėje, grojant trankiai liaudies muzikai, prasidėjo Kaziuko mugės prekybos šurmulys. Buvo prekiaujama įvairiais rankdarbiais, papuošalais. Smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: saldainių, sausainių,vaflių, pyragų ir kitų kepinių. Taip pat buvo prekiaujama ir konservuotomis gėrybėmis: agurkais, grybais, uogienėmis. Visko net neišvardinsi. Čia pat galima buvo ir namine gira pasivaišinti ir gardžios keptos duonos mišrainės paragauti. O kur dar naminis kugelis keptas po pečiumi. Ech kaip skanu buvo. Malonu, kad iš mugės išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir šiltą pavasarišką nuotaiką.

 Socialinė darbuotoja  Laima Jankauskienė

2018- 03- 02 vykome į Kukarskės globos namus. Ten dalyvavome Kaziuko mugėje. Vežėme parodyti savo gamintus darbelius: įvairius mezginius, arbatėles. Gėrėjomės kitų šventės dalyvių gaminiais. Buvo galima įsigyti mezginių, paveikslų ir įvairių skanumynų.

Mugės metu mūsų globos namų dainininkų kolektyvas visus džiugino nuotaikingomis dainomis ir kvietė linksmintis. Renginio pabaigoje visiems buvo įteiktos padėkos už bendradarbiavimą.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė ir užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2018 – 03 – 01 globos namuose vyko sporto ir sveikatingumo šventė, kurios metu tiek gyventojai, tiek darbuotojai galėjo save išbandyti įvairiose rungtyse bei estafetėse. Šventės pradžioje prisiminėme sveikos gyvensenos principus ir atlikome mankštą. Šventės dalyviai jėgą išbandė virvės traukimo varžybose, lenktyniavo slidėmis, varžėsi kitose linksmose rugtyse. Aktyviausi ir ištvermingiausi  dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Po šventės skanavome gardžios košės bei šildėmės karšta arbata.

 Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė