Šiandien yra 2019.02.17

2018- 02- 22 keletas gyventojų ir darbuotojų lankėsi Kukarskės globos namuose, kur vyko parodos „ 100 angelų kelionė per Lietuvą“ atidarymas. Renginį vedė ir apie savo pagamintus angelus pasakojo menininkė Aušra Grendaitė. Ji visiems įteikė po mažą dovanėlę- palinkėjimą nuo angelų ir padovanojo išsirinktą paveikslą.  Po parodos aplankėme Kidulių dvarą.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė ir socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2018 m. vasario 16 d. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai dalyvavo Gerdžiūnų bendruomenės organizuotame renginyje Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Prie bendruomenės pastato buvo pakeltos Lietuvos  trispalvė ir istorinė vėliavos, aplink Gerdžiūnų kaimą nešama 12 m. trispalvė vėliava, prisiminti istoriniai faktai ir įvykiai. Prisiminimais dalinosi garsūs Šakių rajono ir Kauno bardai bei Kriūkų seniūnijos atstovai.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

2018- 02- 15 Ilguvos socialinės globos namuose vyko renginys skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Renginio metu aplankėme valstybės visuomenės veikėjo Stasio Šilingo kapą.  Gyventojai savo kambarių languose išsikėlė Lietuvos Valstybės vėliavas ir iš savo pačių pagamintų 100 vėliavėlių išdėliojo trispalvę.  Vyko iškilminga vėliavos nešimo eisena ir patriotinių dainų koncertas.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė ir užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė