Šiandien yra 2019.02.17

Šventinis laikotarpis globos namuose buvo gausus įvairiais renginiais ir koncertais. Iš kart po Kalėdų mus aplankė KPBC „Dainava“ atstovai, su kuriais susitinkame jau ne pirmus metus. Stebėjome jų pasirodymą, įsitraukėme į bendrą ratelį. Kaip kasmet svečiai atvyko su dovanėlėmis: knygomis, saldainiais ir rankdarbiais.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Gruodžio 28 d. vyko naujemetinis žiburėlis, kurio metu keliavome ,,Metų ratu“. Pasirodymo metu stebėjome, kaip greitai bėga laikas, skrendantis tarsi strėlė. Mėnesis keitė mėnesį, dabartis keitė praeitį, o ateitis keitė dabartį. Šventės sukuria jaukumą namuose, įneša į žmonių širdis taurumo, meilės. Šią dieną mums visiems buvo svarbu tarpusavio artumas, bendravimas ir pasidalijimas šypsenomis.

 Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Kūčios – viena seniausių lietuvių švenčių. Tai saulės virsmo taškas – saulėgrįža – tai kūdykėlio Jėzaus gimimo išvakarės. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai kartu su parapijos klebonu-kun. Francu Kukliu pietums rinkosi prie šventiškai papuošto Kūčių stalo bendrai maldai, kurios metu laužė Kalėdaitį ( plotkelę), meilės ir atleidimo simbolį.

 Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė