Šiandien yra 2019.03.22

Adventinė popietė

2017 m. gruodžio 18 dieną į globos namus atvyko Bagotosios pagrindinės mokyklos mokiniai. Jie mums padovanojo nuostabią popietę. Visi kartu darėme Advento kalendorių: skaitėme žodžius, susijusius su Kalėdiniu laikotarpiu, degėme žvakeles. Suformavę Adventinį ratą  susikabinome  rankomis aplink jį. Renginio pabaigoje mokiniai gyventojus  apdovanojo atvežtomis dovanėlėmis. Tikimės, kad dar ne kartą pasimatysime su šios mokyklos mokiniais.

Užimtumo specialistė  Giedrė Čepliauskaitė

Kalėdos!  Jau pats žodis džiugina širdį. Jau visai netrukus pajusime artėjančių švenčių dvasią o, kad tas laukimas būtų dar linksmesnis ir džiaugsmingesnis gruodžio 14 d. įžiebėme globos namų žaliaskares. Eglučių įžiebimo šventė prasidėjo nuo inscenizuotos pasakos „Mergaitė ir žibintas“, kurią globos namų gyventojai ir darbuotojai paruošė šiai šventei. Vėliau persikėlėme į lauką, kur įžiebėme centrinę Ilguvos globos namų eglę, bei mažesnes visuose gyvenamuosiuose korpusuose. Vėliau visi linksmai šokome aplink eglutę ir šildėmės karšta arbata.

 Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

Tyliai  ir paslaptingai į Žemę atkeliauja Kalėdos. Mūsų džiaugsmui, svajonės išsipildymui, šventės laukimui...

Kaip pasiruošti Kalėdų šventei, kad ji virstų mažyčiu stebuklu ? Gruodžio 13 d. padėti pasipuošti šventėms pasikvietėme floristę Daivą Bublaitienę. Ji mokė mus kaip iš natūralių priemonių pasigaminti gražias puokšteles ir kitus papuošimus gyventojų kambariams. Naudojome eglės ir pušų šakeles, kankorėžius, cinamono lazdeles, apelsino griežinėlius.  Savo pagamintomis puokštelėmis gyventojai puošė ne tik savo kambarius, bet jas dovanojo silpnesniems draugams. Visi džiaugėmės, kad puikiai praleidome laiką bei išmokome daug naujo.  

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė