Šiandien yra 2018.11.16

2017- 09- 21 globos namuose vyko tradicinė derliaus šventė. Renginį planavome lauke prie mūsų gyventojų prižiūrimo šiltnamio, bet labai smarkus lietus netikėtai pakeitė planus. Visi rinkomės į salę. Tačiau niekas neliūdėjo: žaidėme „bulviasodį- bulviakasį“, klausėmės globos namų ansamblio atliekamų nuostabių dainų ir eilių, šokome kiek jėgos leido. Tuomet vaišinomės šašlykais bei kitais skanumynais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Rugsėjo 7-15 d. Šiluvoje švenčiami didieji Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai, švenčiant palaimintojo arkivyskupo Teofiliaus metus. Šiluvos piligriminę šventovę kasmet aplanko dešimtys tūkstančių piligrimų iš visos Lietuvos. Rugsėjo 8 d. nedidelė grupelė Ilguvos socialinės globos namų gyventojų išsiruošė į Šiluvą. Šią dieną Šventosios mišios buvo aukojamos už ligonius, slaugytojus bei medicinos ir Caritas darbuotojus. Meldėme tikėjimo, vilties ir meilės ligoniams bei visiems besirūpinantiems jų sveikata. Taip pat aplankėme Švč. Mergelės Marijos koplyčią bei palaimintojo Teofiliaus Matulionio didyjį relikvijorių. Po šv. Mišių galėjome akis paganyti po daugybę prekybinių paviljonų, kurie siūlė įsigyti įvairių dirbinių ir skanėstų.

Grįždami aplankėme Padubysio regioninį parką, kur, grožėdamiesi vaizdingu kraštovaizdžiu, papietavome.

 Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

2017-09-06 nedidelė grupelė Ilguvos soc. globos namų gyventojų lankėsi Nidoje. Iš pradžių nuvykome į Juodkrantę. Joje aplankėme Raganų kalną. Tas kalnas pilnut pilnutėlis įvairiausių medinių skulptūrų, išdrožtų įvairiose Lietuvos vietovėse. Labiausiai įsiminė skulptūra „Eglė-žalčių karalienė“.

Oras pasitaikė labai gražus. Buvo saulėta ir šilta, todėl mes labai daug vaikščiojome pėsčiomis ir gėrėjomės aplinka. Iš Juodkrantės patraukėme Nidos link. Ten aplankėme dainininko Vytauto Kernagio paminklą, pasigrožėjome Kuršių mariomis. Po to aplankėme Nidos prieplauką, kur įsėdome į burlaivį „Lana“. Tai ekskursinis laivas. Paplaukiojome Kuršių mariose, pasivaikščiojome Nidos gatvėmis, pasigėrėjome puikia miestelio architektūra. Nuvykome prie garsaus Saulės laikrodžio ir iš aukštai nuo Parnidžio kopos gėrėjomės Kuršių mariomis, puikiomis Nidos apylinkėmis ir Baltijos jūros toliais. Po to nuvykome prie pat jūros. Pasivaikščioję pakrante, pabraidę jūroje, pasikaitinę saulutėje leidomės ilgon kelionėn namolio. Jau sutemus pasiekėme Ilguvą. Kelionė buvo įdomi ir turininga.

 Kelionę aprašė gyventojas Kęstutis Mockus.

Kelione rūpinosi socialinės darbuotojos Laima Jankauskienė ir Rima Prekevičienė