Šiandien yra 2019.02.17

2017 lapkričio 21 d. grupė globos namų  gyventojų vyko į Vilniaus PPC „Akropolis“ įsikūrusį Apollo boulingo klubą. Šis žaidimas Lietuvoje oficialiai pradėtas žaisti tik nuo 1996 m. Tačiau iš karto tapo labai populiarus ir mėgiamas.Mėgiamas yra ir globos namų gyventojų. Žaidėme pasidalinę į dvi komandas dviejuose  takeliuose.Geriausiai žaisti sekėsi Vytui, bet nuo jo mažai atsliko šio žaidimo naujokai Vaclovas, Algis ir Vidmantas.

Socialinės darbuotojos Gailutė Matulaitienė ir Rita Augustinaitienė

2017-11-16 grupė gyventojų vyko į Gerdžiūnų laisvalaikio salę pasiklausyti Šakių rajono POP atlikėjų koncerto. Visus dainininkus po vienu stogu sukvietė seniūnijos renginių organizatorius ZUZĖ (Juozas Bacevičius). Žiūrovus džiugino buvęs Casino grupės dainininkas Audrius Dakinevičius, Viktoras, Valdas Pališkis, Alfonsas ir Margarita, Juozas ir „Linksmoji trejybė“. Koncertas visus labai nudžiugino ir paliko puikius įspūdžius.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2017-11-09 jau penktą kartą mūsų komanda dalyvavo  Kalvarijos socialinės globos namų organizuojamoje šventėje „Muzikinė karuselė“, kuri vyko Kalvarijos kultūros namuose. Šiemetinė tema buvo „Metų laikai“, tai pasiruošėme dainuoti apie pavasarį ir žiemą. Renginyje dalyvavo komandos iš šešių globos namų. Visus dalyvius pasveikino Kalvarijos meno mokyklos jaunieji šokėjai. Po to teko atlikti įvairias užduotis: dainavome dainas apie medžius, spėliojome kokie metų laikai pasislėpę dainose, šokome linksmus šokius, teko vaizduoti ančiukus. Šauniai komisijai labai patiko visų pasirodymai ir jie demonstravo puikius „laikus“. Po apdovanojimų šokome diskotekoje, vaišinomės ir linksminomės.

 Socialinės darbuotojos Laima Jankauskienė ir Rima Prekevičienė