Šiandien yra 2018.12.17

2017- 09- 30 dalyvavome tradicinėje derliaus šventėje „Rudens juosta“. Čia vyko smulkioji prekyba. Neatsilikome ir mes: siūlėme pirkti savo augintas, pievose rinktas ir džiovintas vaistines žoleles bei arbatėles. Renginio lankytojai daugiau domėjosi, nei pirko. Tačiau mes nenusiminėme, o geriems žmonėms dar ir padovanojome po suruoštą arbatžolių rinkinį. Tikime, kad šaltais ir lietingais rudens vakarais mūsų arbatėlės juos sušildys.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

 

2017- 09- 21 globos namuose vyko tradicinė derliaus šventė. Renginį planavome lauke prie mūsų gyventojų prižiūrimo šiltnamio, bet labai smarkus lietus netikėtai pakeitė planus. Visi rinkomės į salę. Tačiau niekas neliūdėjo: žaidėme „bulviasodį- bulviakasį“, klausėmės globos namų ansamblio atliekamų nuostabių dainų ir eilių, šokome kiek jėgos leido. Tuomet vaišinomės šašlykais bei kitais skanumynais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Rugsėjo 7-15 d. Šiluvoje švenčiami didieji Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai, švenčiant palaimintojo arkivyskupo Teofiliaus metus. Šiluvos piligriminę šventovę kasmet aplanko dešimtys tūkstančių piligrimų iš visos Lietuvos. Rugsėjo 8 d. nedidelė grupelė Ilguvos socialinės globos namų gyventojų išsiruošė į Šiluvą. Šią dieną Šventosios mišios buvo aukojamos už ligonius, slaugytojus bei medicinos ir Caritas darbuotojus. Meldėme tikėjimo, vilties ir meilės ligoniams bei visiems besirūpinantiems jų sveikata. Taip pat aplankėme Švč. Mergelės Marijos koplyčią bei palaimintojo Teofiliaus Matulionio didyjį relikvijorių. Po šv. Mišių galėjome akis paganyti po daugybę prekybinių paviljonų, kurie siūlė įsigyti įvairių dirbinių ir skanėstų.

Grįždami aplankėme Padubysio regioninį parką, kur, grožėdamiesi vaizdingu kraštovaizdžiu, papietavome.

 Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė