Šiandien yra 2019.03.22

2017-10-20 globos namų dainininkų grupė vyko į Marijampolės miesto kultūros centrą.Ten vyko Suvalkijos socialinės globos namų organizuojamas festivalis „Auksinis ruduo“. Susirinkę 12 globos namų gyventojai dainavo, šoko, grojo, deklamavo ir vaidino. Festivalio šeimininkai visus apdovanojo savo pagamintomis dovanomis ir pavaišimo gardžiomis bandelėmis. Pabaigoje visus linksmino šauni grupė. Pasivaišinę ir prisišokę iškeliavome namo ruoštis kitoms šventėms.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė 

2017- 09- 30 dalyvavome tradicinėje derliaus šventėje „Rudens juosta“. Čia vyko smulkioji prekyba. Neatsilikome ir mes: siūlėme pirkti savo augintas, pievose rinktas ir džiovintas vaistines žoleles bei arbatėles. Renginio lankytojai daugiau domėjosi, nei pirko. Tačiau mes nenusiminėme, o geriems žmonėms dar ir padovanojome po suruoštą arbatžolių rinkinį. Tikime, kad šaltais ir lietingais rudens vakarais mūsų arbatėlės juos sušildys.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

 

2017- 09- 21 globos namuose vyko tradicinė derliaus šventė. Renginį planavome lauke prie mūsų gyventojų prižiūrimo šiltnamio, bet labai smarkus lietus netikėtai pakeitė planus. Visi rinkomės į salę. Tačiau niekas neliūdėjo: žaidėme „bulviasodį- bulviakasį“, klausėmės globos namų ansamblio atliekamų nuostabių dainų ir eilių, šokome kiek jėgos leido. Tuomet vaišinomės šašlykais bei kitais skanumynais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė