Šiandien yra 2018.12.17

2018-11-06 Ilguvos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai prisidėjo prie Išsipildymo akcijos inicijuotos Pyragų dienos.  Kas kepė pyragus, kas aukojo. Visi akcijos dalyviai vaišinosi pyragais ir arbata. Globos namų ansamblis  pasveikino dainomis. Visiems nuoširdžiai dėkojame už pyragus ir paaukotus pinigus.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Spalio 25 d. vyko, Adakavo socialinių paslaugų namų organizuojamas, respublikinis neįgaliųjų renginys „Ir aš galiu“. Šaime renginyje savo menines programas pristatė net aštuoniolika kolektyvų iš įvairių socialinės globos namų, tarp kurių buvo ir Ilguvos socialinės globos namų atstovai. Visi pasirodymai buvo vienas už kitą geresni, o aktoriai savo artistiniais gabumais nustebino ne vieną. Mūsų kolektyvas pristatė rudeniu kvepiantį mini spektaklį „Rudens diena“, kuriame pasakojama nepasiekiamos meilės istorija, kupina ilgesio ir meilės.  Nors iškovoti prizinių vietų ir nepavyko, tačiau namo parsivežėme neišdildomų įspūdžių, šiltų prisiminimų ir nuoširdžių padėkos dovanėlių. Nuoširdus ačiū organizatoriams už puikią šventę.

 Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

2018-10-25 Globos namuose buvo minima Lietuvos Konstitucijos diena. Globos namų gyventojai susirinko   Ilguvos kapinėse prie iškilaus ir daug Lietuvai nusipelniusio Stasio Šilingo kapo,  uždegė žvakelių. Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui  J. Bataitienė    pasakojo apie Stasio Šilingo gyvenimą ir 1938 m. jo parengtą Lietuvos valstybės Konstituciją, kurią priėmė Ketvirtasis Seimas.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė