Šiandien yra 2018.12.17

Ilguvos socialinės globos namuose balandžio 20 d. vyko 8 akad. val. teorinis-praktinis seminaras „ Streso, patiriamo socialiniame darbe, įveika ir atsipalaidavimas“ , o balandžio 27 d. 8 akad. val. „ Savęs pažinimas ir psichologiniai bendravimo aspektai socialiniame darbe“. Seminare dalyvavo socialinį darbą dirbantys darbuotojai, jų padėjėjai, o vedė Marijampolės kolegijos Tobulinimosi studijų centro lektorė, psichologė Gražina Jakovickienė. Globos namų darbuotojams labai svarbu pažinti save, išmanyti streso valdymo metodus ir jais naudotis savo kasdieninėje veikloje, teikiant kokybiškas paslaugas neįgaliesiems.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

2017-04-25 globos namuose vyko popietė, skirta tarptautinei šokio dienai paminėti. Visi mūsų tos dienos užsiėmimai buvo susiję su šokiu ir judesiu. Popietės metu žaidėme įvairius žaidimus, daug šokome ir kitaip judėjome. Pabaigoje vyko geriausiųjų, ištvermingiausiųjų ir vikriausiųjų apdovanojimai.

Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

Atvelykio šventė

2017-04-21 minėjome Atvelykį. Pirmiausia dainavome-lalavome kviesdami kuo greičiau ateiti pavasarį. Vėliau Velykų bobutė kvietė visus žaisti smagius žaidimus. Mėtėmė margučius į pintinę, nešėme juos skrybėlėje ir šaukšte, bandėme pastumti su vėduokle ir visaip ridenome. Kai kurie margučiai buvo veltiniai, mediniai ar iš balionų, bet žaisti žaidimus labai tiko. Ridenome atvirkščiai. Bandėme pataikyti į dėžę. Nugalėtojai gavo skanių saldainiukų. Paskui bobutė visus apdovanojo keksiukais ir iškeliavo lankyti gulinčių gyventojų. Jiems taip pat padovanojo skanių margučių.

 

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė