Šiandien yra 2018.12.17

Atvelykio šventės belaukiant...

 

2017- 04- 21 gyventojai dalyvavo margučių marginimo dirbtuvėlėje. Taip ruošėmės Atvelykio šventei. Kiaušinius marginome įvairiomis priemonėmis: specialiais dažais, lipdukais, guašu, flomasteriais ir kreidelėmis. Šis užsiėmimas itin patinka gyventojams. Laukiam- nesulaukiam kada juos galėsim ridenti ir dalintis su draugais.

 

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2017 m. kovo 29 d. vyko bendras darbuotojų susirinkimas, kurio metu darbuotojai supažindinti su nauja darbo apmokėjimo tvarka.

2017 m. balandžio mėn. 5 d. globos namų gyventojus aplankė Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centro lankytojai ir darbuotojai. Kartu su centro lankytojais minėme mįsles, žaidėme, dainavome. Buvo smagu ir linksma prisiminus, kad po savaitės kitos pati gražiausia pavasario šventė – Velykos. Salėje striksėjo zuikučiai, riedėjo margučiai ir šmaikštavo Velykų bobutė. Bobutė pasirodė ne iš kelmo spirta: visus apdalino prizai, o vaikučiai kiekvienam globos namų darbuotojui ir gyventojui įteikė specialiojo ugdymo centro lankytojų rankomis margintus margučius, kurie visiems, tikėtina, atneš laimę ir džiaugsmą.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė