Šiandien yra 2018.12.17

Burnos higiena ir sveikata

Vedėme pokalbį apie sveikatos priežiūrą ir sveiką gyvenimo būdą, pasaulinei burnos sveikatos dienai paminėti „Burnos higiena ir sveikata“. Buvo rodomas filmukas apie burnos ir dantų priežiūrą bei linksma dainelė-filmukas apie dantų valymą. Vėliau gyventojai pasidalino savo patirtimi kaip jie valosi dantis.

B. p. slaugytoja Dalia Juodaitienė

Kovo 8-osios šventės metu, tiesiog stengėmės gerbti mamas, močiutes, drauges, koleges – visas moteris. Šio renginio metu savo koncertinę programą, širdies šilumą, gerumą ir meilę dovanojo  Šakių pensininkų bendrijos „Bočiai“ kolektyvas.

Žaidėme įvairius žaidimus ir vaišinomės vaišėmis. Gyventojai buvo apdovanoti prizais.

2017 m. kovo 10 d. Ilguvos socialinės globos namuose minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Esame laisvi ir nepriklausomi jau daugiau nei du dešimtmečius. Per tą laiką augo ir stiprėjo mūsų valstybė, augome ir stiprėjome ir mes patys. Popietės metu tikrinome savo žinias ar gerai pažįstame savo šalį. Viktorinos metu komandos turėjo įveikti įvairias užduotis. Klausimai sudarė tris pogrupius : „Kas? Kur? Kada?“, „Asmenybės“, „Gėda būtų nežinoti“. Čia dalyviams sekėsi geriausiai pažinti žymius Lietuvos žmones. Geografines žinias tikrinome žemėlapyje žymėdami Lietuvos miestus. Ši užduotis pasirodė lengva tik iš pirmo karto, bet keletą pavyko pažymėti teisingai. Taip pat spėliojome ir dainavome dainas, rinkome išsibarsčiusius „Tautiškos giesmės“ žodžius. Popietės pabaigoje nutiesėme Lietuvos trispalvę Ilguvos Dvaro papėdėje.

 Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė