Šiandien yra 2018.12.17

Kovo 3 dieną  visus gyventojus ir darbuotojus į būrį kvietė Kazimiero mugės šurmulys. Kazimierų mugėje netrūko skambios muzikos bei šokių. Dėkojame visiems prekybininkams, lankytojams, dalyviams. Iki susitikimo Kazimierinių šventėje kitą pavasarį!

 Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

Užgavėnės-tradicinė šventė. Tad ir šiemet ji nebuvo pamiršta. Užgavėnės- viena savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių. Mūsų senoliai sakydavo – jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi, liūdnai gyvensi.Kaukių eisena aplankė visus gyventojus ir darbuotojus kurie negalėjo dalyvauti kartu su persirengėliais. Su dainomis ir šokiais stebėjome Lašininio ir Kanapinio kovą, kurioje laimėjo Kanapinis.Užuodę blynų riebios mėsos  kvapą skubėjome jų skanauti, o pasisotinę vėl tęsėme linksmybes. Pyktį, blogį, ligas ir visas žiemos blogybes sudeginome su More.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

Vasario 16- oji- tai mūsų stiprybės diena, jungianti dabartį su praeitimi, neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai. Paminėti šią dieną yra kiekvieno tikro, mylinčio tėvynę lietuvio pareiga.
Kartu su globos namų gyventojais šią šventę minėjo Šakių dienos centro lankytojai, kurie atvyko pas mus į svečius. Šventę pradėjome nuo Tautiškos giesmės giedojimo. Vėliau vyko viktorina, reikėjo sudėti dėlionę, minėme mįsles, žaidėme. Kiekviena komanda buvo apdovanota prizais.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė