Šiandien yra 2019.02.17

Atvelykio šventė

2017-04-21 minėjome Atvelykį. Pirmiausia dainavome-lalavome kviesdami kuo greičiau ateiti pavasarį. Vėliau Velykų bobutė kvietė visus žaisti smagius žaidimus. Mėtėmė margučius į pintinę, nešėme juos skrybėlėje ir šaukšte, bandėme pastumti su vėduokle ir visaip ridenome. Kai kurie margučiai buvo veltiniai, mediniai ar iš balionų, bet žaisti žaidimus labai tiko. Ridenome atvirkščiai. Bandėme pataikyti į dėžę. Nugalėtojai gavo skanių saldainiukų. Paskui bobutė visus apdovanojo keksiukais ir iškeliavo lankyti gulinčių gyventojų. Jiems taip pat padovanojo skanių margučių.

 

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Atvelykio šventės belaukiant...

 

2017- 04- 21 gyventojai dalyvavo margučių marginimo dirbtuvėlėje. Taip ruošėmės Atvelykio šventei. Kiaušinius marginome įvairiomis priemonėmis: specialiais dažais, lipdukais, guašu, flomasteriais ir kreidelėmis. Šis užsiėmimas itin patinka gyventojams. Laukiam- nesulaukiam kada juos galėsim ridenti ir dalintis su draugais.

 

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2017 m. kovo 29 d. vyko bendras darbuotojų susirinkimas, kurio metu darbuotojai supažindinti su nauja darbo apmokėjimo tvarka.