Šiandien yra 2019.02.17

2017 m. balandžio mėn. 5 d. globos namų gyventojus aplankė Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centro lankytojai ir darbuotojai. Kartu su centro lankytojais minėme mįsles, žaidėme, dainavome. Buvo smagu ir linksma prisiminus, kad po savaitės kitos pati gražiausia pavasario šventė – Velykos. Salėje striksėjo zuikučiai, riedėjo margučiai ir šmaikštavo Velykų bobutė. Bobutė pasirodė ne iš kelmo spirta: visus apdalino prizai, o vaikučiai kiekvienam globos namų darbuotojui ir gyventojui įteikė specialiojo ugdymo centro lankytojų rankomis margintus margučius, kurie visiems, tikėtina, atneš laimę ir džiaugsmą.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Burnos higiena ir sveikata

Vedėme pokalbį apie sveikatos priežiūrą ir sveiką gyvenimo būdą, pasaulinei burnos sveikatos dienai paminėti „Burnos higiena ir sveikata“. Buvo rodomas filmukas apie burnos ir dantų priežiūrą bei linksma dainelė-filmukas apie dantų valymą. Vėliau gyventojai pasidalino savo patirtimi kaip jie valosi dantis.

B. p. slaugytoja Dalia Juodaitienė

Kovo 8-osios šventės metu, tiesiog stengėmės gerbti mamas, močiutes, drauges, koleges – visas moteris. Šio renginio metu savo koncertinę programą, širdies šilumą, gerumą ir meilę dovanojo  Šakių pensininkų bendrijos „Bočiai“ kolektyvas.

Žaidėme įvairius žaidimus ir vaišinomės vaišėmis. Gyventojai buvo apdovanoti prizais.