Šiandien yra 2019.03.22

Koncertas Ilguvos bažnyčioje

Globos namų gyventojai Aldona Simanavičiūtė, Regina Abromavičiūtė, Daiva Radzinauskaitė, Birutė Kemežaitė-Vasiljevienė, Ričardas Burba, Laimonas Tovaiša, Kęstutis Mockus paruošė programą ir antrąją Kalėdų dieną parodė Ilguvos parapijos žmonėms. Savo dainomis apie Kalėdas ir gamtą beldėsi į žmonių širdis. Linkėjo visada būti jaunais ir nepavargstančiais.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2016 m. gruodžio mėn. 21 d. globos namų gyventojus aplankė Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centro lankytojai ir darbuotojai. Jie parodė spektaklį apie Kalėdų laukimą, o į kiekvieno globos namų darbuotojo ir gyventojo delną nusileido specialiojo ugdymo centro lankytojų rankomis pagaminti angelai, kurie visiems, tikėtina, atneš ramybę ir Kalėdinį stebuklą.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Adventiniai susikaupimo vakarai

Tai krikščionių religijoje laikotarpis, pažymintis laiką iki Jėzaus gimimo. Šis laukimas- tai keturios Advento savaitės. Advento metu kiekvienas turime surasti širdies ramybę ir džiugiai laukti ateinančio Kristaus.

Viso Advento metu, kiekvieną penktadienį, globos namų gyventojai rinkosi į susikaupimo vakarus. Per pirmąjį vakarą nusipynėme vainiką, aptarėme jo prasmę, prisiminėme Advento papročius. Ir, žinoma, uždegėme pirmąją žvakę. Antrojo vakaro metu daugiau kalbėjome apie pasninką, vaišinomės riešutais ir džiovintais vaisiais. O per trečią susitikimą žaidėme šiam laikotarpiui būdingus žaidimus, kalbėjome apie burtus ir draudimus. Užbaigdami advento laikotarpį uždegėme paskutiniąją žvakę, susėdome prie bendro stalo, vaišinomės arbata bei sausainiais, linkėjome vieni kitiems sveikatos, ramybės ir, susikabinę už rankų, sukalbėjome keletą maldų.

 Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė