Šiandien yra 2019.02.17

2016-12-08 dalyvavome kalėdinėje rankų darbo gaminių mugėje. Prekiavome pačių pagamintomis kalėdinėmis dovanėlėmis ir arbatėlėmis. Galėjome paganyti akis į kitų mugės dalyvių gaminius ir pasisemti idėjų.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė ir socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Ilguvos socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojai Jūratei  Bataitienei ir socialinei darbuotojai Jolitai Jasukaitytei socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos suteikė vyresniojo socialinio darbuotojo kvalifikaciją. Formaliai socialinių darbuotojų kompetencijos yra įvertinamos atestacijos metu, suteikiant jiems kvalifikacinę kategoriją. Socialiniai darbuotojai privalo dalyvauti atestacijoje kas 5 metai.

  Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

Paskaita “Peršalimo ligos ir jų profilaktika”

2016-12-07 vyko paskaita apie peršalimo ligas. Slaugytoja Dalia Juodaitienė papasakojo, kokie požymiai rodo, kad tai peršalimas, o kokie, kad jau gripas. Papasakojo kokiomis priemonėmis gydyti slogą ir gerklės skausmą, kada pradėti gerti vaistus. Pajutus peršalimo požymius geriausia gultis į lovą ir kelias dienas pagulėti. Tada pasveikstama daug greičiau. Gyventojai pabaigoje uždavė klausimus į kuriuos slaugytoja išsamiai atsakė.

Slaugytoja Dalia Juodaitienė