Šiandien yra 2018.12.17

2016-10-20 globos namuose vyko Pauliaus Stalionio ir grupės “Ambrozija” koncertas.  Šis renginys visiems labai patiko, nes į savo pasirodymą įtraukė mūsų gyventojus bei darbuotojus. Dainavome kartu su Pauliumi jo nuotaiką keliančias dainas. Koncerto pabaigoje padėkojome svečiams ir paprašėme pas mus pasisvečiuoti dažniau. Iš renginio skirstėmės dalindamiesi gerais įspūdžiais ir pakilios nuotaikos.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė ir socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė 

2016- 10- 18 užimtumo salėje vyko paskaita- pokalbis „Akių sveikata“, kurį vedė bendrosios praktikos slaugytoja. Buvo kalbėta kaip išsaugoti sveikas akis, pademonstruota kaip daryti įvairias mankštas, kad akys nepavargtų. Taip pat buvo pasakota apie akinių taisyklingą naudojimą ir jų priežiūrą. Pokalbio pabaigoje slaugytoja atsakė į gyventojų rūpimus klausimus.

Bendrosios praktikos slaugytoja Rimanta Misiūnienė

2016-10-12 globos namuose vyko tradicinė derliaus šventė. Renginio metu minėme mįsles, atlikome užduotis susijusias su grybais bei paveikslėliuose bandėme atpažinti įvairias daržoves, vaisius ir lapus. Taip pat žaidėme įvairius žaidimus. Užrištomis akimis rinkome obuolius, dalyvavome moliūgo kilnojimo varžybose bei bandėme nešti paprikas ant galvos. Pastaroji užduotis pasirodė ne visai lengva, bet įdomi. Šventės pabaigoje padėkos raštais apdovanojome gyventojus, kurie visą vasarą augino daržoves, vaistažoles ir gėles. Tuomet vaišinomės gausiomis vaišėmis bei pačių gyventojų spaustomis obuolių sultimis.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė