Šiandien yra 2019.03.22

2016-10-26 globos namuose lankėsi Kriūkų mokyklos – daugiafunkcio centro fotografijos būrelio moksleiviai ir mokytojai. Jie pristatė selfių fotografavimo  gudrybes. Papasakojo kas naudojama fotografavimui, pasiūlė ir mūsų gyventojams fotografuotis kartu. Visiems buvo labai linksma žiūrėti nufotografuotus kadrus.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2016-10-20 globos namuose vyko Pauliaus Stalionio ir grupės “Ambrozija” koncertas.  Šis renginys visiems labai patiko, nes į savo pasirodymą įtraukė mūsų gyventojus bei darbuotojus. Dainavome kartu su Pauliumi jo nuotaiką keliančias dainas. Koncerto pabaigoje padėkojome svečiams ir paprašėme pas mus pasisvečiuoti dažniau. Iš renginio skirstėmės dalindamiesi gerais įspūdžiais ir pakilios nuotaikos.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė ir socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė 

2016- 10- 18 užimtumo salėje vyko paskaita- pokalbis „Akių sveikata“, kurį vedė bendrosios praktikos slaugytoja. Buvo kalbėta kaip išsaugoti sveikas akis, pademonstruota kaip daryti įvairias mankštas, kad akys nepavargtų. Taip pat buvo pasakota apie akinių taisyklingą naudojimą ir jų priežiūrą. Pokalbio pabaigoje slaugytoja atsakė į gyventojų rūpimus klausimus.

Bendrosios praktikos slaugytoja Rimanta Misiūnienė