Šiandien yra 2018.12.17

Gegužės 27 d. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai dalyvavo dviračių žygyje.  Su dviračiu puikus būdas aktyviai ir sveikai praleisti laiką. Keliaudami geriau pažįstame  savo kraštą, jo istoriją, miestelius ir kaimus, aplankome įdomias vietas,  būname įvairioje ir visada nuostabioje gamtoje.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Jau keletą metų Ilguvos socialinės globos namų gyventojai dalyvauja akcijoje  Pasaulinei dienai be tabako paminėti. Šiemet akcijos devizas „ Obuolys vietos cigaretės“. Todėl gyventojams ir darbuotojams buvo dalinami obuoliai. Bendrosios praktikos slaugytoja Dalia Juodaitienė paskaitė paskaitą apie rūkymo žalą žmogaus organizmui bei aplinkai. Ta pačia proga gyventojas Kęstutis Mockus visų akivaizdoje pasižadėjo mesti rūkyti šiemet.  Atminkime, kad metimas rūkyti yra efektyviausia priemonė siekiant apsisaugoti nuo rūkymo sukeltų ligų.

 Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

2016- 05- 24 į globos namus atvyko Šakių rajono sutrikusios psichikos žmonių bendrijos nariai. Jie mums atvežė įdomų spektaklį apie pavasarį sugrįžtančius paukščius. Pasibaigus renginiui kartu su svečiais pabendravome prie kavos puodelio.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė