Šiandien yra 2018.12.17

2018-10-23   25 Globos namų gyventojai dalyvavo projekto  „ UŽ SKAIDRIĄ LIETUVĄ“  veikloje-mokymuose, kurių metu siekiama prisidėti prie korupcijos paplitimo mažinimo sveikatos priežiūros ir socialinės apsaugos srityse. Mokymus organizavo VŠĮ „ Vilties žiedas“.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui   Jūratė Bataitienė

2018 m. rugsėjo 11 d. dalyvavome Suvalkijos socialinės globos namų organizuotame dviračių žygyje ,,Žvaigždžių orbita“. Šis žygis vyko Druskininkuose ir skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Visi dviratininkai pasipuošė Lietuvos trispalvėmis vėliavėlėmis. Kartu į dviračių žygį atvyko Suvalkijos socialinės globos namų tarybos narys bei Marijampolės savivaldybės socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas.

7 km. trasa miško bei miesto takais mus lydėjo gidai, todėl ne tik pakvėpavome grynu oru, bet ir išgirdome įdomių pasakojimų apie Druskininkų miestą. Po žygio vykome į A. Česnulio skulptūrų parką, kuriame papietavome, sulaukėme apdovanojimų ir padėkų bei apžiūrėjome įspūdingas drožinių ekspozicijas.

Visi pilni įspūdžių bei puikios nuotaikos pasukome namo.

2018- 09- 28 globos namų teritorijoje vyko derliaus šventė- viktorina. Dvi komandos: „grybukai“ ir „obuoliukai“ spėliojo mįsles, paveikslėliuose stengėsi atpažinti medžių lapus, atskirti valgomus ir nevalgomus grybus, dalyvavo rungtyje „tiesa ar melas“. Visiems sekėsi puikiai ir visai nesvarbu, kad tą dieną oras buvo labai permainingas. Truputį lietaus aplaistyti ragavome skaniausio  troškinio, pagaminto iš pačių užaugintų daržovių, vaišinomės karšta vaistažolių arbata.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė