Šiandien yra 2019.03.22

2016- 05- 24 į globos namus atvyko Šakių rajono sutrikusios psichikos žmonių bendrijos nariai. Jie mums atvežė įdomų spektaklį apie pavasarį sugrįžtančius paukščius. Pasibaigus renginiui kartu su svečiais pabendravome prie kavos puodelio.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2016- 05- 23 šeši globos namų gyventojai bei lydintys darbuotojai vyko į PC  Mega kino teatrą „CINAMON“  žiūrėti filmo „Piktieji paukščiai“. Prieš prasidedant kinui visi pasivaišinome spragėsiais. Filmas labai patiko. Gyventojai išreiškė norą dar kartą vykti į kino teatrą. Kadangi oras šią dieną buvo puikus, nusprendėme pietauti Marvelės upės slėnio gamtos apsuptyje.

 Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

2016 m. gegužės 16 d.  Sekminės

50-ąją dieną po Velykų Sekminėmis baigiasi Velykų laikas. Kadaise abi šios šventės buvo vienodai svarbios ir net panašios. Joms margučių pasimargindavo. Švęsdavo po tris ar keturias dienas, paskutiniąją dieną labai darbų vengė. Per sekmines vandenį šventino, kurį vėliau naudojo  iki Velykų namams, gyvuliams, mirštantiems apkrapyti. Atlikusį vandenį Suvalkijoje per sekmines kai kas ant pamatų išlieja, kad per šį šventą daiktą katės ir šunys nežargytų. Sako – nuo Sekminių vanduo jau švęstas ir visur be pavojaus galima maudytis. Merginos Sekminių išvakarėse eidavo žoliauti ir parnešdavo glėbius žiedų bei žalumynų, iš kurių pindavo vainikus. Žaliomis beržų šakomis puošdavo vartus, prieangius, seklyčias. Krikščionybė visaip stengėsi prisiderinti senuosius papročius. Yra sakoma: beržas – Dievo medis, visas nuodėmes atleidžia.

Socialinė darbuotoja  Laima Jankauskienė