Šiandien yra 2018.12.17

2016-04-26 Ilguvos socialinės globos namuose vyko pokalbis apie rūkymo žalą, kurį vedė vyriausioji slaugytoja R. Jasukaitienė ir direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė. Susirinkusieji susidomėję žiūrėjo filmą apie rūkymo žalą. Po filmo dalyviai pasidalino savo patirtimis apie tai, kada pradėjo rūkyti, kas paskatino arba kodėl nepradėjo rūkyti, nors buvo
norinčiųjų juos įtraukti. Pokalbis buvo konstruktyvus, nes kiekvienas susimąstė apie rūkymo žalą sveikatai ir rūkymo priežastis.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

 

Balandžio 22 d. visi draugiškai dalyvavome akcijoje „ Darom 2016 “. Aplinką tvarkėme ne tik globos namų teritorijoje, bet  leidomės ir į panemunę. Kiti rinko šiukšles šlaituose ir pakelėse. Pasidžiaugėme, kad kasmet šiukšlių randam vis mažiau.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

„Mįslių tėvas klane guli“. 2016-04-21 vyko mįslių ir visokių užduočių popietė. Jos tikslas – pakartoti savo žinias. Teko pasakyti dainų pavadinimus, klausant grojamos muzikos, atspėti žodžius iš rodomų judesių, atspėti miestų pavadinimus iš nupieštų piešinėlių, pasakyti žinomų žmonių vardus kai pasakoma pavardė ir kitokių linksmų užduočių.

Daugiausiai teisingų atsakymų atspėjo Egidijus. Visi kažką atspėję buvo apdovanoti skaniais prizais. Sutarėme daryti ir daugiau tokių linksmų popiečių.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė