Šiandien yra 2018.11.16

Kovo 8-oji – pavasario šventė, kurios, ko gero, labiausiai laukia moterys. Tą dieną vyrai joms dovanoja gėles, rengia staigmenas ir apiberia komplimentais. Moterys dažniau nei paprastai šypsosi ir žydi kaip gėlės .

Minėdami Tarptautinę Moters dieną Ilguvos socialinės globos namų gyventojai sveikino moteris pačių pagamintomis tulpėmis, simbolizuojančiomis neišblėstančią šilumą ir meilę.

Renginio metu  vyrai skyrė eiles ir sveikinimo žodžius moterims. Žaidėme įvairius žaidimus ir vaišinomės vyrų paruoštomis vaišėmis.

 Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

Socialiniai darbuotojai dažnai atsiduria  sudėtingose, neapibrėžtose darbinėse situacijose, kurios pačios neišsisprendžia , o jų sprendimai  reikalauja didelės kompetencijos. Socialinį darbą dirbantys darbuotojai privalo atestuotis, kelti kvalifikaciją kiekvienais metais ne mažiau kaip 16 val., o taip pat dalyvauti supervizijoje.  Supervizorė Jūratė Makauskienė atliko individualų  profesinį konsultavimą norinčioms tobulėti Ilguvos socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojai socialiniam darbui Jūratei Bataitienei ir socialinei darbuotojai Jolitai Jasukaitytei. Iš viso įvyko 14 susitikimų, kurių metu buvo pažvelgta į kylančias problemas kitu kampu, spendžiamos  problemos , kurios trukdo dirbti.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam  darbui Jūratė Bataitienė

2016- 03- 04 globos namuose vyko Kaziuko mugė. Tradiciškai buvo galima įsigyti ekologiškos arbatos ir prieskonių. Gyventojai prekiavo savo užaugintais česnakais ir raugtais agurkais. Taip pat buvo galima nusipirkti kaimiškų kiaušinių. Akys raibo nuo mezginių, rankdarbių, dekoruotų dėžių. Renginio metu vaišinomės skania gira, gardžiomis bandelėmis ir kitais skanėstais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė