Šiandien yra 2018.11.16

2016 m. sausio 21 d. Ilguvos socialinės globos namuose vyko bendras gyventojų ir darbuotojų susirinkimas. Direktorius Sigitas  Jankauskas įteikė padėkas gyventojams, kurie savo vykdoma veikla  prisidėjo prie Globos namų gerovės. Globos namų taryba pateikė 2015 m. veiklos ataskaitą. Vyko 2016 m. Globos namų tarybos narių rinkimai bei  buvo sprendžiami aktualūs klausimai.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

2016-01-12 Gerdžiūnų bendruomenės salėje  vyko Šakių kalendoriaus sutikimo šventė. Kalendorių pristatė Šakių viešosios bibliotekos darbuotoja Lina Ėringienė, poetės Danutė Batisienė, Rita Mockeliūnienė ir gitaristas Arūnas Danielius. Poetės skaitė ištraukas iš kalendoriaus ir savo kūrybos eiles, o Arūnas dainavo jausmingas dainas. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai kartu su bendruomenės nariais susipažino su kalendoriumi, pageidaujantys jį išsigijo.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Siekiant užkirsti kelią smurto apraiškoms, sausio 14 d. Ilguvos socialinės globos namuose apsilankė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato Viešosios policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė (bendruomenės pareigūnė) Aušra Mockevičiūtė ir kalbėjo apie smurto  rūšis, jo atpažinimo būdus. Kartu žiūrėjome filmą „Neeilinės moters istorija“ ir jį aptarėme.