Šiandien yra 2018.12.19

2016-02-11 grupė globos namų gyventojų vyko į Lekėčius. Išvyka pažintinė, norint geriau pažinti rajoną ir jo lankytinas vietas.

Pirmiausia aplankė Didįjį šaltinį ir paragavo tyro ir švaraus vandens. Nusiprausus šiuo vandeniu veidą, jis bus skaistus ir jaunatviškas. Miško muziejuje pasitiko girininkijos darbuotojas, pavedžiojo ir papasakojo apie jame esančias gyvūnų iškamšas. Buvo labai smagu pačiupinėti tikrą mešką. Vėliau Lekėčių miestelyje apžiūrėjo Nežinomo partizano kapą, Nepriklausomybės paminklą, bažnyčią ir sužinojo jų istorijas.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2016-02-09 šventėme tradicines Užgavėnes.

Šventės tikslas-prisiminti Užgavėnių tradicijas. Persirengėliai aplankė darbuotojus ir nevaikštančius gyventojus. Pavaišino blynais ir palinkėjo sveikatos visus ateinančius metus. Vėliau visi rinkosi šokti tradicinių ratelių ir žaisti žaidimų. Lašininis kovojo linksmose kovose su kanapiniu, čigonės šoko aistringą šokį. Rimta komisija išrinko geriausią šokėją Dailutę. Buvo sudeginta Morė, šitaip vejant lauk žiemą. Daug kartų valgėme ir ruošėmės Pelenų dienai.

Nors diena buvo vėjuota, bet visų nuotaika buvo puiki. Lauksime kitų Užgavėnių.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2016 m. sausio 18 dieną Ilguvos socialinės globos namuose linksmai, aktyviai ir energingai buvo paminėta Pasaulinė sniego diena.

Šventės tikslas-padidinti susidomėjimą žiemos sportu, bei paskatinti globos namų gyventojus aktyviai gyventi ir nepalikti aktyvaus judėjimo nuošalyje. Į šventę susirinko patys aktyviausi globos namų gyventojai, kurie varžėsi komandomis organizatorių sumanytose rungtyse.

Dienos pabaigoje vikriausi ir aktyviausi buvo apdovanoti prizais.

Nuostabi, saulėta žiemos diena suteikė galimybę linksmai, kūrybingai ir aktyviai paminėti Pasaulinę sniego dieną.

 Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė