Šiandien yra 2019.02.17

Vasario 10 d. globos namuose vyko pokalbis „Kaip apsisaugoti nuo gripo“. Taip pat paminėjome pasaulinę ligonių dieną. Gyventojai į šiuos pokalbius renkasi noriai. Po teorinės dalies vyko diskusijos.

Bendrosios praktikos slaugytoja Dalia Juodaitienė

Vasario 16-oji- tai šventė, simbolizuojanti stiprybę, dvasią ir viltį. Šiemet šią valstybinę šventę šventėme kartu su svečiais iš  Šakių dienos  užimtumo centro. Valstybės atkūrimo dienos Vasario 16-osios paminėjimą-popietę „Mano žemė Lietuva“ pradėjome nuo himno giedojimo. Po to trumpam sugrįžome į tą dieną, kai 20 iškiliausių Lietuvos vyrų iškilmingai visam pasauliui paskelbė, kad ši nedidelė, tačiau stipri ir drąsi valstybė yra laisva. Prieš prasidedant viktorinai pasiskirstėme į dvi komandas, išsirinkome žiuri narius. Kiekvienai komandai teko atlikti įvairias užduotis: iš atskirų raidžių sudėti žodžius ir dėlionę, padainuoti  vieną stulpelį lietuvių liaudies dainos, atsakinėti į klausimus ir ,žinoma, minti mįsles. Žiuri nariai susumavo rezultatus. Abi komandos apdovanotos prizais. Šventę užbaigė globos namų saviveiklininkai.

Minėdami Vasario 16-ąją mes turime pakankamai motyvų pamąstyti apie savo protėvių politinę kultūrą ir jų drąsą parenkant kelią lietuvių tautai.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

2016-02-11 grupė globos namų gyventojų vyko į Lekėčius. Išvyka pažintinė, norint geriau pažinti rajoną ir jo lankytinas vietas.

Pirmiausia aplankė Didįjį šaltinį ir paragavo tyro ir švaraus vandens. Nusiprausus šiuo vandeniu veidą, jis bus skaistus ir jaunatviškas. Miško muziejuje pasitiko girininkijos darbuotojas, pavedžiojo ir papasakojo apie jame esančias gyvūnų iškamšas. Buvo labai smagu pačiupinėti tikrą mešką. Vėliau Lekėčių miestelyje apžiūrėjo Nežinomo partizano kapą, Nepriklausomybės paminklą, bažnyčią ir sužinojo jų istorijas.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė