Šiandien yra 2018.12.17

Kūčios viena iš gražiausių žiemos švenčių. Tai naujų vilčių, ateities siekių ir svajonių išsipildymo metas.Kiūčios didelė šventė ir Ilguvos socialinės globos namuose. Gyventojai susirenka prie šventiškai paruošto gausaus Kūčių stalo, kurį palaimina ir bendrai maldai sutelkia Ilguvos Šv. Kryžiaus Atradimo parapijos klebonas Vytautas Sakavičius. Kiekvienais metais gyventojus pasveikina ir Kalėdaičiu dalijasi Ilguvos socialinės globos namų direktorius Sigitas Jankauskas, juk būtent šią dieną svarbu dalintis šiluma, meile ir atjauta.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Kai už lango tamsu ir šalta, kai nespėja išaušti diena ir ateina vakaras, mes laukiame Kalėdų. Šis laukimas – tai keturios Advento savaitės. Advento metu kiekvienas turime surasti širdies ramybę ir džiugiai laukti ateinančio Kristaus.

Ilguvos socialinės globos namų gyventojai kiekvieną Advento penktadienį rinkosi į Advento popietes. Jų metu uždegdami po vieną Advento žvakę linkėjo vienas kitam gerumo, sveikatos, ramybės, prisiminė Advento papročius.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

2015 metais Ilguvos socialinės globos namuose veikė šie būreliai: dailės, rankdarbių, kompiuterinio raštingumo, sodo- daržo, stalo žaidimų. Taip pat stengėmės savarankiškai tvarkytis savo kambariuose, prižiūrėjome aplinką, tvarkėme kapus. Į lengvą veiklą įsitraukė ir stipresni slaugos korpuso gyventojai.  Aktyviai dalyvavome sodo- daržo būrelyje: sėjome, džiovinome, pakavome savo užaugintas vaistažoles ir prieskonius. Tikimės, kad ateinančiais metais į būrelius įsitrauks dar daugiau gyventojų.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė