Šiandien yra 2019.02.17

2016-01-12 Gerdžiūnų bendruomenės salėje  vyko Šakių kalendoriaus sutikimo šventė. Kalendorių pristatė Šakių viešosios bibliotekos darbuotoja Lina Ėringienė, poetės Danutė Batisienė, Rita Mockeliūnienė ir gitaristas Arūnas Danielius. Poetės skaitė ištraukas iš kalendoriaus ir savo kūrybos eiles, o Arūnas dainavo jausmingas dainas. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai kartu su bendruomenės nariais susipažino su kalendoriumi, pageidaujantys jį išsigijo.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Siekiant užkirsti kelią smurto apraiškoms, sausio 14 d. Ilguvos socialinės globos namuose apsilankė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato Viešosios policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė (bendruomenės pareigūnė) Aušra Mockevičiūtė ir kalbėjo apie smurto  rūšis, jo atpažinimo būdus. Kartu žiūrėjome filmą „Neeilinės moters istorija“ ir jį aptarėme.

Laisvės gynėjų diena. Sausio 12 dalyvavome laužų degimo akcijoje Gerdžiūnuose. Kartu su bendruomenės nariais prie laužo prisiminėme 1991 metų sausio mėnesio įvykius, o sausio 13-sios ryte degėme žvakes languose,  vėliau rinkomės salėje. Prisisegėme neužmirštuoles ir prisiminėme, kaip žuvo laisvės gynėjai. Savo prisiminimais pasidalino Dailutė, Artūras ir kiti gyventojai. Pasižadėjome būti patriotais ir mylėti Lietuvos laisvę.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė