Šiandien yra 2018.11.16

Šilinės atlaidai

Šv. Mergelės Marijos gimimo atlaiduose (Šilinės) 2015m. Rugsėjo 7-15d., švenčiant PAŠVĘSTOJO GYVENIMO METUS dalyvavo grupė Ilguvos socialinės globos namų gyventojų. Rugsėjo 11d. buvo skirta maldoms už ligonius, slaugytojus ir medicinos darbuotojus. Piligrimų sielovadoje talkino  Kauno II dekanato kunigai. Tą dieną buvo meldžiamasi, kad būtume neabejingi artimo skausmui ir kančiai, dėkojama už gyvenimo dovaną, o taip pat maldos buvo skirtos visiems, besirūpinantiems ligonių sveikata.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

2015- 09- 06 jau trečią kartą vykome į šventę „Tau, Vilniau 2015“. Tradiciškai dalyvavome parodoje- mugėje. Čia prekiavome savo užaugintomis ir pievose surinktomis vaistažolėmis bei prieskoniais. Klausėmės koncerto, skanavome kareivišką košę. Smagiai praleidę dieną su puikia nuotaika vykome namo.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Jubiliejinis dviračių žygis

2015-09-18 smagiai nusiteikę globos namų gyventojai ir darbuotojai vyko į dviračių žygį Suvalkijos socialinės globos namuose. Šis žygis buvo jau dešimtasis. Pakeliauti dviračiais atvyko Kalvarijos, Didvyžių socialinės globos namų gyventojai ir vaikai iš Marijampolės. Miško keliais numynėme 12 kilometrų. Tada atvykome į kaimo turizmo sodybą, kurioje pasitiko pučiamųjų orkestras ir šokėjos. Visi buvome apdovanoti atminimo medaliais, pavalgėme pietus ir vyko „šokiai-pokiai“.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė