Šiandien yra 2019.02.17

2018-10-18  Globos namuose apsilankė Šakių rajono Žmonių su negalia sąjungos narės iš Janukiškių kaimo. Jos padovanojo ne tik didelį raguolį ir saldainių, bet ir puikų koncertą, į kurį aktyviai įsitraukė globos namų gyventojai.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

2018-10-23   25 Globos namų gyventojai dalyvavo projekto  „ UŽ SKAIDRIĄ LIETUVĄ“  veikloje-mokymuose, kurių metu siekiama prisidėti prie korupcijos paplitimo mažinimo sveikatos priežiūros ir socialinės apsaugos srityse. Mokymus organizavo VŠĮ „ Vilties žiedas“.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui   Jūratė Bataitienė

2018 m. rugsėjo 11 d. dalyvavome Suvalkijos socialinės globos namų organizuotame dviračių žygyje ,,Žvaigždžių orbita“. Šis žygis vyko Druskininkuose ir skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Visi dviratininkai pasipuošė Lietuvos trispalvėmis vėliavėlėmis. Kartu į dviračių žygį atvyko Suvalkijos socialinės globos namų tarybos narys bei Marijampolės savivaldybės socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas.

7 km. trasa miško bei miesto takais mus lydėjo gidai, todėl ne tik pakvėpavome grynu oru, bet ir išgirdome įdomių pasakojimų apie Druskininkų miestą. Po žygio vykome į A. Česnulio skulptūrų parką, kuriame papietavome, sulaukėme apdovanojimų ir padėkų bei apžiūrėjome įspūdingas drožinių ekspozicijas.

Visi pilni įspūdžių bei puikios nuotaikos pasukome namo.