Šiandien yra 2019.02.17

Ilguvos socialinės globos namų darbuotojai rugsėjo 26 d.  turėjo galimybę dalyvauti  mokymuose „KAIP SUSIKALBĖTI SKIRTINGŲ KARTŲ ATSTOVAMS? KARTŲ TEORIJOS PRITAIKYMAS BENDRUOMENĖS SUSIKALBĖJIMO KULTŪROS KŪRIMUI IR SUTELKIMUI BENDRIEMS DARBAMS“. Šiuos mokymus finansavo SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJA, pagal Gerdžiūnų bendruomenės parengtą projektą "GERDŽIŪNŲ BENDRUOMENĖS INSTITUCINIŲ GEBĖJIMŲ STIPRINIMAS".

Mokymus vedė charizmatiška lektorė Lidija Laurinčiukienė. Ilguvos socialinės globos namų darbuotojai  išklausę mokymus apie kartų skirtumus, galės pritaikyti žinias teikiant paslaugas neįgaliesiems.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

Tarptautinę  pagyvenusių  žmonių  dieną lydėjo sportas.

Spalio 1-ąją dieną  Ilguvos socialinės  globos namuose vyko sportinis  renginys  skirtas  pagyvenusių žmonių dienai paminėti.  Įgyvendinant sportinio ugdymo tikslus siekiama, kad gyventojai išmoktų pažinti savo fizines galias, atsipalaiduotų, įgytų elementarų supratimą apie asmens higieną, grūdimosi ir aktyvaus poilsio reikšmę žmogaus sveikatai. Siekiama, kad įprastų savarankiškai mankštintis, įgytų savistabos ir savikontrolės įgūdžių. Smagu, kad gyventojai noriai dalyvauja tokiuose renginiuose, aktyviai įsijungia į įvairias komandines rungtis, tokios kaip bėgimas su maišais, kroso bėgimas, krepšinis, smiginis, įvairios komandinės užduotys, ar užduotys su kamuoliais. Tokios sporto varžybos tam suteikia puikią progą prasiblaškyti ir sutvirtinti savo sveikatą.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

2015-09-19 Ilguvos socialinės globos namų gyventojai bei darbuotojai, kartu su Gerdžiūnų bendruomene, dalyvavo rajoninėje derliaus šventėje. Išskirtinis šventės akcentas – pintinės. Tai jos per amžius buvo brangintinos visų Lietuvos valstiečių palydovės. Kokia jų įvairovė buvusi! Iš ploniausių žilvičių ar iš skaldytų senos eglės karnų (šaknų), vandenyje gerai išmirkytų, nupintos ir įvairiausiais pynimo vingrumais išgražintos ar net taip, kaip moterys gražinasi kosmetika, ir pintinės spalvingų dažų štrichais pasipuošusios. Pintinė – tai šių dienų rankinė, ji visiems gyvenimo atvejams buvo reikalinga: prie visų ūkio darbų ir pas kaimyną su nešmene nueiti, o jau į turgų keliaujant be pintinės niekaip neapsieisi. Juk turgus - tai ta vieta, į kurią ką nors neši ir ką nors parsineši. Kaip be jos didenybės pintinės? Slaugytojo padėjėja Asta Gustienė, socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė ir gyventoja Birutė Samajauskaitė nupynė Gerdžiūnų bendruomenės rudens pintinę „Kopūstų derlius“. Globos namų gyventojai prekiavo Ilguvos panemunių lankose surinktomis ir Ilguvos laukuose užaugintomis vaistažolėmis bei prieskoninėmis žolelėmis. Vidmantui V. labiausiai patiko šventės metu scenoje pasirodę atlikėjai ir grupė „Dar“. Vaišinomės mero koše, kuri soti buvo, pirkome ir ragavome, valgėme ir degustavome bendruomenių ir seniūnijų kiemeliuose.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė