Šiandien yra 2018.12.17

Jubiliejinis dviračių žygis

2015-09-18 smagiai nusiteikę globos namų gyventojai ir darbuotojai vyko į dviračių žygį Suvalkijos socialinės globos namuose. Šis žygis buvo jau dešimtasis. Pakeliauti dviračiais atvyko Kalvarijos, Didvyžių socialinės globos namų gyventojai ir vaikai iš Marijampolės. Miško keliais numynėme 12 kilometrų. Tada atvykome į kaimo turizmo sodybą, kurioje pasitiko pučiamųjų orkestras ir šokėjos. Visi buvome apdovanoti atminimo medaliais, pavalgėme pietus ir vyko „šokiai-pokiai“.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

 APLANKĖME PIVAŠIŪNUS

       Rugpjūčio 19d. grupė globos namų gyventojų lankėsi Pivašiūnuose Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Žolinės ) atlaiduose.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

Turistinis sąskrydis

      Rugpjūčio 05-07 d. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai ir juos lydintys darbuotojai dalyvavo Didvyžių socialinės globos namų organizuotame turistiniame sąskrydyje su palapinėmis ,,PABŪKIME DRAUGE GAMTOS APSUPTYJE II“. Trijų dienų sąskrydis vyko Podvarsko poilsiavietėje, prie Podvarsko ežero, kuriame dalyvavo komandos iš Suvalkijos, Strėvininkų, Vilijampolės, Didvyžių socialinės globos namų. Sąskrydis paliko neišdildomus įspūdžius, vyko žvejų varžybos, kuriose mūsų komandos atstovas Vytas užėmė II –rą vietą, šokiuose nepralenkiamas buvo Vidmantas, kiti parodė savo ištvermę ,,Išlikimo“ žygyje, virvės traukimo, kvadrato varžybose. Į namus grįžome kupini įspūdžių, širdis pripildę gerų emocijų.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė