Šiandien yra 2018.12.17

Ilguvos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai kartu su Gerdžiūnų bendruomenės nariais dalyvavo Gerdžiūnų bendruomenės organizuotame dviračių žygyje. Žygio metu aplankėme Lekėčių miške esančią partizanų žūties vietą, Lekėčių šaltinį, atsigaivinome išsimaudydami Lekėčių miestelio Naujaprūdyje. Kitas bendruomenės narių kelionės uždavinys - dalyvauti, Lekėčių bendruomenės Moterų klubo vedamoje, Kulinarinio paveldo edukacijoje "Autentiškas tradicinio šakočio kepimas".

Loreta Balsienė socialinio padalinio vedėja

APLANKĖME PAJŪRĮ

      Grupė globos namų gyventojų išvyko į turistinę kelionę Lietuvos pajūrin. Pradžioje lankėmės Klaipėdos jūrų uoste kur pasitikome ir išlydėjome laivus, po to Palangoje. Ten nuo tilto gėrėjomės jūra, kai kurie domėjosi žvejų laimikiais, kurorto įžymybėmis. Toliau kelionė į Šventąją: vėl jūra, kopos, smėlis, maudynės. . .

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

Iškyla prie Nemuno

    Šios iškylos tikslas- suburti gyventojus ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir pabūti kartu gryname ore. Susėdę ant pledų šnekučiavomės įvairiomis temomis, žaidėme ,,BOČIĄ“, su kamuoliu. Ekologiniam supratimui ir gamtos meilei ugdyti pats veiksmingiausias būdas yra buvimas pačioje gamtoje. Čia gyventojai tyrinėja, žaidžia, bendrauja vieni su kitais. Vasara puikus metas poilsiauti gamtoje, prie upės.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė