Šiandien yra 2019.02.17

Gerdžiūnų bendruomenė parengė projektą „ Būk sveikas ir stiprus“, kurio metu įsigijo 6 poras šiaurietiško ėjimo lazdų . Rugsėjo 30 d. Ilguvoje lankėsi  Šakių visuomenės sveikatos biuro atstovės , kurios mokė ne tik  kaip taisyklingai  vaikščioti su šiaurietiško ėjimo lazdomis, bet ir kaip taisyklingai prižiūrėti dantis. Vaikščiojimas šiaurietiško  ėjimo lazdomis skatins gyventojų  fizinį aktyvumą, padės suprasti, kad sveikata priklauso nuo jų pačių pastangų pasirinkti sveiką gyvenimo būdą.

 Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

Ilguvos socialinės globos namų gyventojai aktyviai dalyvauja Gerdžiūnų bendruomenės projektinėje veikloje. Kartu su bendruomenės nariais lankėsi Šilutės rajono Usėnų bendruomenėje, kuri suorganizavo kelionę į Šilutę, Rusnę ir Ventės ragą.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Šilinės atlaidai

Šv. Mergelės Marijos gimimo atlaiduose (Šilinės) 2015m. Rugsėjo 7-15d., švenčiant PAŠVĘSTOJO GYVENIMO METUS dalyvavo grupė Ilguvos socialinės globos namų gyventojų. Rugsėjo 11d. buvo skirta maldoms už ligonius, slaugytojus ir medicinos darbuotojus. Piligrimų sielovadoje talkino  Kauno II dekanato kunigai. Tą dieną buvo meldžiamasi, kad būtume neabejingi artimo skausmui ir kančiai, dėkojama už gyvenimo dovaną, o taip pat maldos buvo skirtos visiems, besirūpinantiems ligonių sveikata.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė