Šiandien yra 2018.12.17

Gerdžiūnų bendruomenė organizavo kelionę į Latviją. Į šią kelionę vyko ir du Ilguvos globos namų gyventojai kartu su socialinio padalinio vedėja Loreta Balsiene. Gyventojams buvo išbandymas pati kelionė, o įspūdžių paliko didingi Rundalės rūmų apartamentai bei sodas. Taip pat aplankėme ir Bauskės pilį.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Birželio 30 d. dalyvavome paskaitoje apie sveiką gyvenseną. Mokėmės kaip naudotis lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis ir iš kokių vaisių bei daržovių spausti sultis. Taip pat buvo demonstruojama kaip gaminti sulčių kokteilius. Klausėme apie jų naudą organizmui. Paskaitos pabaigoje ragavome jau pagamintų sulčių kokteilių. Pasirodo­ pasidaryti skanius ir visaverčius kokteilius visai nebrangu, nes galima naudoti ir įvairius pievose augančius augalus ir vaistažoles.

2015-06-24 du globos namų gyventojai, kartu su Gerdžiūnų bendruomenės nariais, lankėsi Biržų krašto bendruomenių centruose. Kelionė buvo organizuojama įgyvendinant Gerdžiūnų bendruomenės projektą finansuojamą iš SADM lėšų pagal Nevyriausybinių institucijų ir bendruomenių plėtros 2014-2016 m. programą „Gerdžiūnų bendruomenės institucinių gebėjimų stiprinimas“.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė