Šiandien yra 2018.12.17

Sekminės

    Gegužės 22 dieną šventėme Sekmines. Pasigaminome daug vantų, nes pagamintos prieš Sekmines jos labai „pamačlyvos“ ir jas dovanojome darbuotojams. Vėliau kol kepė labai skani kiaušinienė, mes dainavome liaudiškas dainas. Jai iškepus, visi draugiškai suvalgėme ir dar pašokome.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė

Poezijos pavasaris

    Gegužės 22 d. vyko vienas iš Poezijos pavasario renginių - poezijos skaitymai prie Ilguvos dvaro, kuriame apsilankė  gausus būrys poetų ir skaitovų. Ilguviškiai padėkojo jiems už gražų žodį ir džiaugėsi galėdami pasidalinti su svečiais paukščių čiulbėjimu ir alyvų žydėjimu.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

Sulaukėme svečių - dviratininkų

   Ilguvos socialinės globos namai svetingai priima visus,  norinčius aplankyti Ilguvą. Gegužės 16 d. į Ilguvą atmynė  sporto laisvalaikio klubo  „Vėjas“ dviratininkai. Juos pasitiko direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė, trumpai pristatė Globos namus, papasakojo apie Ilguvos dvaro istoriją, aplankė Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčią, nusipelniusio veikėjo S. Šilingo kapą, paminklinį akmenį žyniui Ilgiui, pavaišino patiekalu iš sraigių.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė