Šiandien yra 2018.10.17

Kovo 11 d. globos namų gyventojai dalyvavo Kovo 11 - osios dienos minėjime  Gerdžiūnų bendruomenės laisvalaikio salėje. Jos metu koncertą dovanojo Šakių rajono gitaristai ir muzikantai. Renginio metu buvo renkamos aukos Ukrainos gyventojams paremti. Šiai akcijai neliko abejingi ir gyventojai. Jie surinko lėšas ir paaukojo globos namų tarybos pirmininkas.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

2015- 03- 26 vykome į „Megą“ žiūrėti filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“. Ši komedija patiko ir paliko įspūdį visiems. Kiek pasivaikščioję po prekybos centrą vykome į „IX Fortą“. Daugelis iš mūsų ten lankėmės pirmą kartą. Tuomet vykome namo   prisimindami ir aptarinėdami filmo siužetą. Pakeliui užsukome į poilsiavietę pavalgyti ir paiškylauti.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

 Andriaus Rimiškio koncertas          

            Kovo 20 d. Gerdžiūnų bendruomenės salėje koncertavo Andrius Rimiškis. Ilguvos socialinės globos namuose gyvenantys Andriaus muzikos gerbėjai nutarė nepraleisti progos ir apsilankė koncerte, kuriame skambėjo mėgstamos dainos, o salė mirgėjo nuo specialiųjų efektų.  Po koncerto visi skubėjo nusifotografuoti su dainininku, kad kuo ilgiau ši maloni akimirka  liktų prisiminimuose...

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė