Šiandien yra 2018.12.17

Akcija "DAROM 2015"

   Akcija „Darom" Lietuvoje pirmą kartą suorganizuota 2008 m. pavasarį. Šia puikia akcija iki šiol siekiama padaryti Lietuvą švaresne. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai taip pat nelieka abejingi ir kiekvienais metais sąžiningai prisideda prie aplinkos švarinimo. Ir šiais metais su puikiomis nuotaikomis bei užsidegimu rinkome šiukšles mūsų teritorijoje.

Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė

    Balandžio 21 d.  Ilguvos socialinės globos namus aplankė kraštietis Garliavos Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Gintaras Urbštas. Jis atvyko kartu su svečiais iš Vokietijos, kurie atvežė labdaros, bendravo su globos namų gyventojais ir darbuotojais. Svečius pasitiko globos namų direktorius Sigitas Jankauskas, kuris  vėliau padėkojo už bendradarbiavimą, vykdomą jau ne vienerius metus.

Globos namų gyventojai lydimi socialinės darbuotojos Laimos Jankauskienės ir socialinės darbuotojos padėjėjos Rimos Venckuvienės lankėsi Kaune  PLC  ,, Mega ,, Amerigo  buolingo klube. Papramogavę, papietavę nusprendėme jog būtų nuostabu nuvykti į Prisikėlimo bažnyčią ir pasikelti liftu  ant stogo, nuo kurio atsiveria nuostabiai gražūs laikinosios sostinės vaizdai. Beje šiai bažnyčiai šių metų antrąją Šv. Velykų dieną  buvo  suteiktas  Bazilikos vardas. ,, Bazilika-Karališka Bažnyčia,,.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė