Šiandien yra 2018.12.17

2015 balandžio 9 dieną atidarėme velykines dirbtuvėles. Kiekvienas savo margutį dažėme kaip mokėjome: kas su vašku, kas su lipdukais dar kiti- su flomasteriais ir dažais.  Nors atrodė, kad marginti vašku vieni juokai, bet pabandžius pasirodė, kad šis būdas reikalauja kantrybės ir kruopštumo. Rezultatas nudžiugino. Šiuos margučius ridenome per atvelykio šventę.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2015 m.  kovo mėn. 26 dieną Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centro mokinių grupė kartu su mokytoja Irena Gvildiene ir auklėtoja Elena Mačiulaitiene lankėsi Ilguvos socialinės globos namuose ir  dovanojo savo gerumą, nuoširdumą ir šilumą. Parodė programėlę "Dovanojame savo gerumą, laukdami Šv. Velykų". Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo linksmas daineles, parodė nuotaikingą mini spektaklį, kartu su globos namų gyventojais margino "Draugystės" kiaušinius. Vaikučiai visiems padovanojo pačių išpuoštus margučius ir kartu kieme papuošėme jais margučių medį. Globos namų gyventojai su džiaugsmu liko laukti Šv. Velykų.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Pokštų diena nuo seno yra švenčiama visame pasaulyje. Šios šventės idėja, tai-  kad visi: ir tie, kurie apgauna, ir tie, kurie būna apgauti gali mėgautis geromis emocijomis.

Ši diena buvo paminėta ir globos namuose. Ta proga į „svogūnų teikimo ceremoniją“ atvyko žymios estrados žvaigždės: B. Dambrauskaitė, V. Katunskytė, R. Cicinas, L. ir P. Kazlauskai bei grupė „Ilguvos kaimas“. Labiausiai nusipelniusiems gyventojams buvo įteikti „auksiniai svogūnai“. Dalyviai pasakojo savo linksmas istorijas ir pokštus, juk juokas gamina vitaminą C.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė