Šiandien yra 2019.02.17

2015-05-01 Gerdžiūnuose vyko bendruomenės organizuojama šventė „ Mes dirbame ir švenčiame kartu“. Jo metu buvo pristatyta malkų skaldyklė bei vyko daug gražių koncertų. Šventėje dalyvavo ir globos namų gyventojai. Jie kartu su Slavikų kaimo kapela, Šeduvos bernais ir Edmundu Kučinsku dainavo, šoko ir visaip linksminosi.

Socialinė darbuotoja R. Prekevičienė

Akcija "DAROM 2015"

   Akcija „Darom" Lietuvoje pirmą kartą suorganizuota 2008 m. pavasarį. Šia puikia akcija iki šiol siekiama padaryti Lietuvą švaresne. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai taip pat nelieka abejingi ir kiekvienais metais sąžiningai prisideda prie aplinkos švarinimo. Ir šiais metais su puikiomis nuotaikomis bei užsidegimu rinkome šiukšles mūsų teritorijoje.

Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė

    Balandžio 21 d.  Ilguvos socialinės globos namus aplankė kraštietis Garliavos Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Gintaras Urbštas. Jis atvyko kartu su svečiais iš Vokietijos, kurie atvežė labdaros, bendravo su globos namų gyventojais ir darbuotojais. Svečius pasitiko globos namų direktorius Sigitas Jankauskas, kuris  vėliau padėkojo už bendradarbiavimą, vykdomą jau ne vienerius metus.