Šiandien yra 2018.12.17

Kovo 27 dieną Zanavykų muziejuje šurmuliavo mugė – rajono bendruomenės pristatė savo veiklas. Tai vienas iš Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos įgyvendinamo projekto „Šakių rajono bendruomenių žingsniai verslumo link“ renginių, kuriais siekiama padėti  bendruomenėms praplėsti galimybes užsiimti vienokia ar kitokia veikla. Gerdžiūnų bendruomenė, kartu su projektų partneriu Ilguvos socialinės globos namais, taip pat dalyvavo mugėje „Bendruomeniškumo veiklų horizontai“. Pristatėme savo verslo projektus. Būdami projekto partneriais turime galimybę nemokamai pasinaudoti visa įsigyta sodo-daržo technika bei malkų skaldykle, dalyvauti renginiuose ir kitose bendruomenės vykdomose veiklose.

Verslumo mugės metu rajono bendruomenės turėjo galimybę parodyti ne tik savo veiklas, bet ir vieni iš kitų pasisemti idėjų.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Kovo 11 d. globos namų gyventojai dalyvavo Kovo 11 - osios dienos minėjime  Gerdžiūnų bendruomenės laisvalaikio salėje. Jos metu koncertą dovanojo Šakių rajono gitaristai ir muzikantai. Renginio metu buvo renkamos aukos Ukrainos gyventojams paremti. Šiai akcijai neliko abejingi ir gyventojai. Jie surinko lėšas ir paaukojo globos namų tarybos pirmininkas.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

2015- 03- 26 vykome į „Megą“ žiūrėti filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“. Ši komedija patiko ir paliko įspūdį visiems. Kiek pasivaikščioję po prekybos centrą vykome į „IX Fortą“. Daugelis iš mūsų ten lankėmės pirmą kartą. Tuomet vykome namo   prisimindami ir aptarinėdami filmo siužetą. Pakeliui užsukome į poilsiavietę pavalgyti ir paiškylauti.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė