Šiandien yra 2019.02.17

2018- 09- 28 globos namų teritorijoje vyko derliaus šventė- viktorina. Dvi komandos: „grybukai“ ir „obuoliukai“ spėliojo mįsles, paveikslėliuose stengėsi atpažinti medžių lapus, atskirti valgomus ir nevalgomus grybus, dalyvavo rungtyje „tiesa ar melas“. Visiems sekėsi puikiai ir visai nesvarbu, kad tą dieną oras buvo labai permainingas. Truputį lietaus aplaistyti ragavome skaniausio  troškinio, pagaminto iš pačių užaugintų daržovių, vaišinomės karšta vaistažolių arbata.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Rugsėjo 16-22 dienomis vyko Europos judumo savaitės renginiai. Ta proga rugsėjo 21 dieną Ilguvos socialinės globos namuose organizavome fizinio aktyvumo dieną. Šią dieną prisiminėme fizinio aktyvumo naudą, mankštinomės, sportavome, žaidėme judriuosius žaidimus. Juk judėjimas turi didelę įtaką mūsų kūno svoriui ir bendrai organizmo būklei, padeda išlikti sveikiems, žvaliems ir energingiems.

 Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

2018- 08- 24 globos namuose vyko Šventojo Baltramiejaus, vasaros palydėtuvių šventė. Lietuvos kaime nuo seno žinoma kaip Gandrų išlėkimo diena. Renginio metu žaidėme, piešėme,  linksminomės. Spėjome orus, juk žinome: jei per šv. Baltramiejų lyja, šlapias bus ir ruduo. Jei šią dieną gandras snape neša lizdui taisyti velėną – bus lietaus, jei šakelę – gresia vėtra. Atsisveikindami su vasara labai neliūdėjome. Kadangi oras buvo puikus- nusprendėme, kad ruduo bus taip pat šiltas.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė