Šiandien yra 2019.03.22

Globos namų gyventojai lydimi socialinės darbuotojos Laimos Jankauskienės ir socialinės darbuotojos padėjėjos Rimos Venckuvienės lankėsi Kaune  PLC  ,, Mega ,, Amerigo  buolingo klube. Papramogavę, papietavę nusprendėme jog būtų nuostabu nuvykti į Prisikėlimo bažnyčią ir pasikelti liftu  ant stogo, nuo kurio atsiveria nuostabiai gražūs laikinosios sostinės vaizdai. Beje šiai bažnyčiai šių metų antrąją Šv. Velykų dieną  buvo  suteiktas  Bazilikos vardas. ,, Bazilika-Karališka Bažnyčia,,.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

2015 balandžio 9 dieną atidarėme velykines dirbtuvėles. Kiekvienas savo margutį dažėme kaip mokėjome: kas su vašku, kas su lipdukais dar kiti- su flomasteriais ir dažais.  Nors atrodė, kad marginti vašku vieni juokai, bet pabandžius pasirodė, kad šis būdas reikalauja kantrybės ir kruopštumo. Rezultatas nudžiugino. Šiuos margučius ridenome per atvelykio šventę.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2015 m.  kovo mėn. 26 dieną Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centro mokinių grupė kartu su mokytoja Irena Gvildiene ir auklėtoja Elena Mačiulaitiene lankėsi Ilguvos socialinės globos namuose ir  dovanojo savo gerumą, nuoširdumą ir šilumą. Parodė programėlę "Dovanojame savo gerumą, laukdami Šv. Velykų". Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo linksmas daineles, parodė nuotaikingą mini spektaklį, kartu su globos namų gyventojais margino "Draugystės" kiaušinius. Vaikučiai visiems padovanojo pačių išpuoštus margučius ir kartu kieme papuošėme jais margučių medį. Globos namų gyventojai su džiaugsmu liko laukti Šv. Velykų.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė