Šiandien yra 2019.02.17

2014-12-05 vykome į renginį Tarptautinei Neįgaliųjų Žmonių Dienai paminėti. Šventė vyko Kauno sporto halėje, o renginį organizavo Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras.

Šventės metu vyko paroda- mugė, kur buvo galima įsigyti įvairių rankų darbų gaminių: mezginių, pintinių, papuošalų ir kitų rankdarbių. Mūsų gyventojai tradiciškai prekiavo vaistažolėmis ir šį kartą prekyba sekėsi kuo puikiausiai. Nors renginys užtruko iki vėlyvo vakaro, bet laikas neprailgo, nes nuolat vyko įvairūs koncertai, neįgaliųjų pasirodymai ir vaidinimai.

Šioje šventėje dalyvavo  socialinės apsaugos ir darbo ministrė A. Pabedinskienė ir seimo narė V. M. Čigrėjienė. Visiems dalyvavusiems buvo įteikti padėkos raštai. Šventės pabaigoje vyko profesionalių grupių koncertas: 16 Hz, V. Stakėnas, N. Malūnavičiūtė, Rebelheart, Soliaris, 16 Hz Tribute, R. Petrikis, A. Makejevas, J. Jagorova ir kt. Linksmos ir senos geros dainos išjudino visą halę. Šiek tiek pavargę, bet laimingi ir besidalindami įspūdžiais vykome namo.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Ilguvos socialinės globos namų direktorius Sigitas Jankauskas 2014 m. gruodžio 2 d. dalyvavo socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, kitų įstaigų, teikiančių socialines paslaugas rajone (ar planuojančių pradėti jų teikimą 2015 m.) vadovų, savivaldybės tarybos narių, seniūnų, bendruomenių atstovų, socialinių darbuotojų, pasitarime, kuris vyko Šakių rajono savivaldybėje. Pasitarimo metu buvo aptarti Šakių rajono 2014 m. Socialinių paslaugų plano įgyvendinimo ir pasirengimo 2015 m. Socialinių paslaugų planui klausimai.

Ilguvos socialinės globos namuose lapkričio 26 d. vyko bendras gyventojų ir darbuotojų susirinkimas, kurį  vedė direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė.   Susirinkimo metu gyventojai buvo supažindinti su mokėjimo už ilgalaikes socialines paslaugas pasikeitimais nuo 2015 m. sausio 1 d. , su veikiančia Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema,  buvo aptariami klausimai dėl teikiamų paslaugų kokybės, dėl vidaus tvarkos taisyklių laikymosi, dėl artėjančių švenčių organizavimo ir kiti darbuotojams bei gyventojams aktualūs klausimai. Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė susirinkime  kalbėjo apie draugystę, aiškino apie draugų svarbą ir skatino  su jais kuo daugiau bendrauti, nenutraukti ryšių.  

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė