Šiandien yra 2018.12.17

2014-­10-­16 Gyventojų ir darbuotojų išvyka į Respublikinę Vaclovo Into akmenų muziejų Skuodo rajone, Mosėdyje. Muziejuje mus pasitiko darbuotoja kuri mus supažindino su Vaclovo Into akmenų muziejaus vidaus kamerine ir lauko ekspozicijomis, muziejaus ir parko kūrimo istorija bei kūrėjo gyvenimu. Mosėdis – senas Žemaitijos miestelis tolimiausiame nuo sostinės Skuodo rajone. Jis garsus visose pasaulio šalyse savo tvarkingumu, unikalumu, kurį jam suteikia atkaklaus žemaičio, gydytojo, akmenų muziejaus įkūrėjo sukurtas grožis.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

Spalio 17 d.  Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamame  pasitarime dalyvavo Ilguvos socialinės globos namų direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė ir vyriausioji buhalterė Loreta Urbštienė. Pasitarime  buvo  aptariamas pasirengimas euro įvedimui, teisės aktų pasikeitimai ir apskaitos aktualijos. Buvo  pristatomas  ir klausimynas, kurį parengė tyrimo „Vieningo išlaidų dydžio per mėnesį vienam asmeniui, gaunančiam ilgalaikę socialinę globą socialinės globos namuose, kurių teises ir pareigas įgyvendina socialinės apsaugos ir darbo ministerija, nustatymo ir jo apskaičiavimo metodika“ vykdytojai.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

"Muzika yra ore, muzika yra visur, pasaulis yra jos pilnas. Ir tu paprasčiausiai pasiimi kiek tau reikia." Šių metų spalio 9d. taip ir padarėme - pasiėmėme muzikos tiek, kiek mums reikėjo, dalyvaudami Kalvarijos socialinės globos namų organizuojamame renginyje "Muzikinė karuselė". Šiame šauniame renginyje dalyvavome jau antrą kartą. Šokome, dainavome, linksminomės kiek širdis leido.

Užimtumo specialistės Giedrė Čepliauskaitė ir Akvilė Sutkaitytė