Šiandien yra 2019.03.23

Kiekvieni metai –tarsi knygos lapai. Štai užvertėme dar vieną puslapį... Praėjo didžiosios metų šventės, tačiau dar gyvename jų prisiminimais.

Baigiantis metams jau tapo tradicija susirinkti į Naujametinį karnavalą, prisiminti praėjusius metus, linksmai bei nuotaikingai sutikti Naujuosius metus. Šiemet Naujuosius pasitikome su ,,Dvylika mėnesių“  personažais. Kiekvienas mėnesis ne tik žodžiais ar posmais pristatė save, bet ir nuotraukomis priminė praėjusius metus. Gyventojai džiaugėsi išvydę save ekrane, komentavo  prisimindami praėjusių metų akimirkas. Renginio metu mielai klausėmės gerai pažįstamo gitaristo Juozo Bacevičiaus ( ,,Zuzės“) atliekamų dainų. Kudirkos Naumiesčio mokiniai atsiuntė savo pačių rankomis padarytus atvirukus, kuriuose buvo užrašytas nuoširdus sveikinimas švenčių proga. Ši miela dovana savo nuoširdumu palietė visus gyventojus. Visi laukėme Kalėdų Senelio nešino dovanomis . Ir neveltui... Jis visada ateina... tik reikia labai norėti ir laukti. Konkurso ,,Švara mūsų kambariuose“ nugalėtojams Kalėdų Senelis įteikė ,,Padėkas“. Buvo pagirti ir paskatinti saldžiomis dovanėlėmis ir kiti gerai besitvarkantys gyventojai.

Naujųjų Metų proga linkime daug laimės, vilties, svajonių, kurios išsipildytų, gerumo ir kantrybės, draugiškumo ir pasitikėjimo. Laimingų Naujųjų !

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė