Šiandien yra 2019.03.22

    Mielieji, kiekvienas stabtelkime ir  prisiminkime praėjusius metus, prisiminkime savo pergales ir klaidas, savo ištesėtus ir sulaužytus pažadus, akimirkas, kai atsiverdavom puikiems nuotykiams  arba užsisklęsdavom  bijodami nukentėti. Nes tai ir yra Naujųjų metų esmė, gauti dar vieną galimybę - galimybę atleisti, būti geresniems, padaryti geriau, duodi daugiau, mylėti labiau. Nustoti nerimauti dėl to kas bus, ir pasitikėti tuo, kas bus.

     Senuosius - 2014 metus palydėjome su šokiais ir dainomis. Renginio pradžioje džiugiai pasitikome  svarbiausią svečią - Kalėdų senelį, vėliau parodėme ką išmokome per visus metus, tai buvo mūsų pasirodymas pavadinimu "Vilkas ir 7 ožiukai". Taip pat pagyvinome Naujametinį vakarėlį nenutrūkstama tradicija – nominacijų įteikimu šiais metais labiausiai pasižymėjusiemsSulaukėme gražių palinkėjimų ir dovanų mus aplankiusios gerb. seniūnės - Onutės Rakauskienės. Koncertuojant mūsų žinomam gitaristui Juozui Bacevičiui - ,,Zuzė“, atvėrėme vartus į Naujuosius Ožkos metus!

    Nepamirškime būti geri vieni kitiems, mandagūs vieni kitiems, ne tik šiandien, bet ir visus ištisus metus.  Laimingų Jums Naujųjų 2015 metų!

Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė